Yolcu Sayısı
1

Karahallı Otogarı

Karahallı Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (276)

Adres: Yeni, Mehmet Ağa Sk. No:2, 64700 Karahallı/Uşak

Karahallı Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Karahallı Otogarı Hakkında

Karahallı Otogarı (Uşak)

Karahallı Otogarı, Türkiye’nin Ege Bölgesi’nde yer alan Uşak iline bağlı Karahallı ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin farklı noktalarından Uşak - Karahallı otobüs bileti satın alarak ilçeye karayolu üzerinden kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Ege Dünya genelinde ünlü olduğu doğal güzellikleri ile özellikle son zamanlarda farklı ülkelerden seyahatseverlerin dikkatini çekmeye başlamıştır. Ege turizminin giderek popüler hale gelmesi ile birlikte Ege Bölgesi’nde yer alan Uşak - Karahallı’in ve dolayısı ile Karahallı Otogarı’nın da ziyaretçi sayısı artış göstermiştir. Yolcu sayısında yaşanılan bu artış Karahallı Otogarı’nın da daha yoğun bir şekilde çalışmasına neden olmuştur. İçerisinde yer aldığı coğrafi bölgenin bir neticesi olarak Karahallı ilçesinde Akdeniz ikliminin tipik özellikleri görülür. Buna bağlı olarak Karahallı’te yazları sıcak ve kurak, kışları ılık ve yağışlı olarak geçmektedir. Karahallı Otogarı üzerinden Karahallı ilçesine gelen yolcular, ilçenin temel ekonomik faaliyetlerine baktığından tarım işçiliğinin önde geldiğini görebilirler. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Uşak - Karahallı otobüs bileti satın alarak Karahallı Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Uşak Bedesteni, Blaundos Antik Kenti, Uşak Atatürk ve Etnografya Müzesi, Aksaz Kaplıcası, Ilıcak Subaşı Parkı, Evrenli Doğal Parkı, Cimcim Çeşmesi, Uşak Arkeoloji Müzesi, İnay Kervansarayı” gibi şehrin ve ilçenin gezilmesi gereken noktalarını görebilir aynı zamanda seyahatiniz sırasında Ege Mutfağı’nın en harika yöresel lezzetlerini ustalarının ellerinden deneyebilirsiniz.
Karahallı Otogarı, Ege Bölgesi’nin giderek artan yolcu sayısının ihtiyaçlarını karşılamak adına, açık ve kapalı alanlar, yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, hediyelik eşya dükkanları, yazhaneler, yeme - içme mekanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Karahallı Otogarı içerisinde daha çok Ege Bölgesi’ne hizmet sunan yerel otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi ülkenin farklı noktalarına hizmet sunan ulusal çapta otobüs firmalarını da görüntüleyebilirsiniz.
Karahallı Otogarı’na Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?
Karahallı Otogarı’na ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minibüs seferlerini kullanabilir dilerseniz otobüs firmanızın servis imkanlarından yararlanabilirsiniz.
Yeni, Mehmet Ağa Sk. No:2, 64700 Karahallı/Uşak

En Popüler Karahallı Otobüs Firmaları

Karahallı bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Karahallı otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Anadolu Ulaşım2

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr