Yolcu Sayısı
1

Kandıra Otogarı

Kandıra Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (262)

Adres: Çarşı, Orman Cd. No:2, 41600 Kandıra/Kocaeli

Kandıra Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Kandıra Otogarı Hakkında


Kandıra Otogarı, Türkiye’nin Marmara Bölgesi’ne bağlı Kocaeli iline bağlı Kandıra ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin pek çok farklı noktasından Kocaeli - Kandıra otobüs bileti satın alarak karayolu üzerinden kolaylıkla ilçeye ulaşım sağlayabilirsiniz. Marmara Bölgesi’nde yer alan Kocaeli - Kandıra, Anadolu’nun pek çok noktası gibi tarihi binlerce yıl öncesine uzanan köklü bir geçmişe sahiptir. Bu nedenle bugün modern bir görünüm çizen Kocaeli - Kandıra içerisinde, şehir yapılanmalarının yanı sıra köklü geçmişinden gelen tarihi ve kültürel değerleri de bir arada görebilirsiniz.
Marmara Bölgesi’nde yer alan Kocaeli - Kandıra kendine özgü doğal güzellikleri, temiz havası, tarihi ve kültürel değerleri ile birlikte seyahatseverlerin ilgisini çeken noktalardan biri konumunda bulunmaktadır. Türkiye’nin zaman içerisinde gerekli yatırımlar ile birlikte günden güne turist sayısını arttırması doğrudan Marmara Bölgesi’nin ve dolaylı olarak da Kocaeli - Kandıra bölgesinin yolcu sayısında artış görülmesine neden olmuştur. Kocaeli - Kandıra bölgesinde zamanla artan yolcu sayısının ihtiyaçlarını karşılamak adına Kandıra Otogarı’nın yapılmasının gerekliliği ortaya çıkmıştır. Marmara’da yer alan Kocaeli - Kandıra buna bağlı olarak ılıman iklimin tipik özelliklerini gösterir. Bu nedenle Kandıra ilçesi sınırlarında yazları sıcak ve kurak, kışları ılık ve yağışlı olarak geçer. Kandıra ilçesinin ekonomik durumuna bakıldığında birincil ekonomik etkinliğin tarım olduğu rahatlıkla görülebilir. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Kocaeli - Kandıra otobüs bileti satın alarak Kandıra Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Maşukiye Aygır Deresi, Vidinli Sırrı Paşa Konağı, Babalı Köyü, Tahtalı Göleti, Kefken Kovanağızı Koyu, Menekşe Yaylası, İzmit Atatürk Müzesi, Saatçi Ali Efendi Konağı, Ayazma Ilıcası, Seyrek Kalesi” gibi şehrin ve ilçenin gezilmesi gereken noktalarını görebilir Marmara mutfağının en harika yöresel lezzetlerini ustalarının ellerinden deneyimleyebilirsiniz.
Kandıra Otogarı, Marmara Bölgesi’nin giderek artan yolcu sayısının ihtiyaçlarını karşılamak adına, açık ve kapalı alanlar, yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, hediyelik eşya dükkanları, yazıhaneler, yeme - içme mekanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Kandıra Otogarı içerisinde daha çok Marmara Bölgesi’ne hizmet sunan yerel otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi ülkenin farklı noktalarına hizmet sunan ulusal çapta otobüs firmalarını da görüntüleyebilirsiniz. Kandıra Otogarı üzerinden Türkiye’nin farklı noktalarına sefer düzenleyen firmalar arasında, “Gürkan Turizm” gibi otobüs firmalarını görebilirsiniz.
Kandıra Otogarı’na Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?
Kandıra Otogarı’na ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minibüs seferlerini kullanabilir dilerseniz otobüs firmanızın servis imkanlarından yararlanabilirsiniz.
Kandıra Otogarı Adresi: Çarşı, Orman Cd. No:2, 41600 Kandıra/Kocaeli


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr