Yolcu Sayısı
1

Kabataş Otogarı

Kabataş Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Kabataş Otogarı Hakkında


Kabataş Otogarı, Türkiye’nin Karadeniz Bölgesi’nde yer alan Ordu iline bağlı Kabataş ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin farklı noktalarından Ordu - Kabataş otobüs bileti satın alarak ilçeye karayolu üzerinden kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Karadeniz Dünya genelinde ünlü olduğu doğal güzellikleri ile özellikle son zamanlarda farklı ülkelerden seyahatseverlerin dikkatini çekmeye başlamıştır. Karadeniz turizminin giderek popüler hale gelmesi ile birlikte Karadeniz Bölgesi’nde yer alan Ordu - Kabataş’in ve dolayısı ile Kabataş Otogarı’nın da ziyaretçi sayısı artış göstermiştir. Yolcu sayısında yaşanılan bu artış Kabataş Otogarı’nın da daha yoğun bir şekilde çalışmasına neden olmuştur. İçerisinde yer aldığı coğrafi bölgenin bir neticesi olarak Kabataş ilçesinde Karadeniz ikliminin tipik özellikleri görülür. Buna bağlı olarak Kabataş’te yazları sıcak ve kurak, kışları sert ve kar yağışlı olarak geçmektedir. Kabataş Otogarı üzerinden Kabataş ilçesine gelen yolcular, ilçenin temel ekonomik faaliyetlerine baktığından tarım işçiliğinin önde geldiğini görebilirler. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Ordu - Kabataş otobüs bileti satın alarak Kabataş Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Sarmaşık Kaplıcaları, Yason Kilisesi, Perşembe Yaylası, Ordu Ulugöl, Hoynat Adası, Bolaman Kalesi, Ordu Taşbaşı Kültür Merkezi, Asarkaya Milli Parkı, Ünye Kalesi, Gölköy Kalesi” gibi şehrin ve ilçenin gezilmesi gereken noktalarını görebilir aynı zamanda seyahatiniz sırasında Karadeniz Mutfağı’nın en harika yöresel lezzetlerini ustalarının ellerinden deneyebilirsiniz.
Kabataş Otogarı, Karadeniz Bölgesi’nin giderek artan yolcu sayısının ihtiyaçlarını karşılamak adına, açık ve kapalı alanlar, yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, hediyelik eşya dükkanları, yazıhaneler, yeme - içme mekanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Kabataş Otogarı içerisinde daha çok Karadeniz Bölgesi’ne hizmet sunan yerel otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi ülkenin farklı noktalarına hizmet sunan ulusal çapta otobüs firmalarını da görüntüleyebilirsiniz.
Kabataş Otogarı’na Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?

Kabataş Otogarı’na ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minibüs seferlerini kullanabilir dilerseniz otobüs firmanızın servis imkanlarından yararlanabilirsiniz.
Kabataş Otogarı Adresi : Merkez,52520 Kabataş/Ordu
Kabataş Otogarı Telefon Numarası : 0 (452) 658 05 05

En Popüler Kabataş Otobüs Firmaları

Kabataş bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Kabataş otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Özay Turizm4
Aybastı İtimat Turizm1
Metro Turizm1

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr