Yolcu Sayısı
1

İnegöl Otogarı

İnegöl Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (224) 372 23 14

Adres: Osmaniye Mh. 16400 İnegöl/Bursa

İnegöl Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

İnegöl Otogarı Hakkında

İnegöl Otogarı, Türkiye’nin Marmara Bölgesi’nde yer alan Bursa iline bağlı İnegöl ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin pek çok noktasından Bursa - İnegöl otobüs bileti satın alarak ilçeye karayolu üzerinden kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Bursa - İnegöl, yeşilin tüm renklerini yansıtan eşsiz doğası, özellikle Osmanlı döneminden kalmış olan tarihi ve kültürel değerleri ve yurt içinde hem de yurt dışında ünlü olan Türk mutfağının inceliklerini yansıtan yöresel lezzetleri ile ziyaretçilerin ilgisini çeken bir noktadır. Tüm bu güzel özellikleri bir yandan Bursa’nın dünyanın farklı köşelerinden ziyaretçileri ağırlamasına neden olmakla beraber aynı zamanda İnegöl ilçesinin de yolcu trafiğinde artış göstermesine neden olmuştur. Bu durum İnegöl Otogarı’nın yapılmasını gerekli hale getirmek ile beraber İnegöl Otogarı, bayram ve okul tatilleri gibi yılın özel dönemlerinde çok daha sayıda ziyaretçiyi ağırlar ve tam kapasite olarak çalışarak halkımıza hizmet sunar. Bursa - İnegöl coğrafi olarak Marmara Bölgesi’nde yer alan bir yerleşke olarak ılıman iklimin etkisi altındadır bu nedenle yıl içerisinde yazları sıcak ve kurak geçerken, kışları ılık ve yağışlı hava koşulları görülmektedir. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Bursa - İnegöl otobüs bileti satın alarak İnegöl Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Ulu Camii, Yeşil Camii, Koza Han, Osman Gazi Türbesi, Muradiye Külliyesi, Irgandı Köprüsü, Emir Sultan Cami, Soğanlı Botanik Park, Hanlar Bölgesi, Bursa Kalesi, Bursa Kent Müzesi” gibi şehrin ve ilçenin gezilmesi gereken noktalarını görebilir, seyahatinizi sonlandırmadan önce Marmara Bölgesi’nin eşsiz yöresel lezzetlerini ustalarının ellerinden deneyimleyebilirsiniz.
İnegöl Otogarı, Marmara Bölgesi’nin giderek artan yolcu sayısının ihtiyaçlarını karşılamak adına, açık ve kapalı alanlar, yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, hediyelik eşya dükkanları, yazıhaneler, yeme - içme mekanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. İnegöl Otogarı içerisinde daha çok Marmara Bölgesi’ne hizmet sunan yerel otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi ülkenin farklı noktalarına hizmet sunan ulusal çapta otobüs firmalarını da görüntüleyebilirsiniz. İnegöl Otogarı üzerinden Türkiye’nin farklı noktalarına sefer düzenleyen firmalar arasında, “Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Nilüfer Turizm, Efe Tur, Isparta Petrol, Kütahyalılar Turizm, Nevşehir Seyahat, Ali Osman Ulusoy, Lüks Yalova Seyahat, Özemniyet” gibi otobüs firmalarını görebilirsiniz.
İnegöl Otogarı’na Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?

İnegöl Otogarı’na ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minibüs seferlerini kullanabilir dilerseniz otobüs firmanızın servis imkanlarından yararlanabilirsiniz.
İnegöl Otogarı Adresi : Osmaniye Mh. 16400 İnegöl/Bursa
İnegöl Otogarı Telefon Numarası: 0(224) 372 23 14

En Popüler İnegöl Otobüs Firmaları

İnegöl bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? İnegöl otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Özemniyet Turizm14
Pamukkale Turizm10
Gökbey Seyahat6
Kars Kalesi Turizm6
Metro Turizm4

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr