Yolcu Sayısı
1

İmranlı Otogarı

İmranlı Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (346)

Adres: Karşıyaka, Hüseyin Ağırman Cd. No:40, 58980 Aşağıçulha/İmranlı/Sivas

İmranlı Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

İmranlı Otogarı Hakkında

İmranlı Otogarı, Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan Sivas iline bağlı İmranlı ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin pek çok noktasından Sivas - İmranlı otobüs bileti satın alarak karayolu üzerinden kolaylıkla ilçeye ulaşım sağlayabilirsiniz. Sivas - İmranlı coğrafi olarak İç Anadolu Bölgesi’ne bağlıdır ve bu nedenle il içerisinde olduğu gibi ilçe içerisinde de tipik karasal iklim özellikleri görülmektedir. Buna bağlı olarak Sivas - İmranlı topraklarında yazları sıcak ve kurak, kışları sert ve kar yağışlı olarak geçer. Sivas - İmranlı ekonomik faaliyetlerine bakıldığında birbirinden farklı ekonomik faaliyetler saptanabilir. Ancak ilçenin genel manada ekonomisi tarım dayalı olarak yürütülmektedir. İç Anadolu Bölgesi’nin bu güzel şehri ve ilçesi temiz havası, bitki örtüsü, ormanları, tarihi ve kültürel değerleri ile hem yurt içinden hem de yurt dışından seyahatseverlerin ilgisini çekmektedir. Özellikle son zamanlarda gerekli tanıtım çalışmaları ile birlikte İç Anadolu Bölgesi tarihi ve kültürel değerlerinin bir neticesi olarak dünya genelinden ziyaretçi sayısını arttırmış, dolayısı ile Sivas - İmranlı bölgesinin de ziyaretçi sayısı artış göstermeye başlamıştır. Giderek artan bu ziyaretçi sayısı zaman içerisinde İmranlı Otogarı’nın yapılmasını gerekli hale getirmiştir. İmranlı Otogarı özellikle okul tatilleri ve bayram tatilleri gibi yıl içerisindeki özel zamanlarda ziyaretçi sayısını katlamaktadır. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Sivas - İmranlı otobüs bileti satın alarak İmranlı Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Divriği Ulu Cami, Sızır Şelalesi, Tödürge Gölü, Divriği Kalesi, Çaltı Çayı, Şifaiye Medresesi, Sivas Çifte Minareli Medrese, Hafik Gölü, Eğriçimen Yaylası” gibi ilçenin ve şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilir aynı zamanda İç Anadolu Bölgesi’nin birbirinden lezzetli yöresel yemeklerini ustalarının elinden deneyimleyebilirsiniz.
İmranlı Otogarı, İç Anadolu Bölgesi’nin giderek artan yolcu sayısının ihtiyaçlarını karşılamak adına, açık ve kapalı alanlar, yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, hediyelik eşya dükkanları, yazıhaneler, yeme - içme mekanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. İmranlı Otogarı içerisinde daha çok İç Anadolu Bölgesi’ne hizmet sunan yerel otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi ülkenin farklı noktalarına hizmet sunan ulusal çapta otobüs firmalarını da görüntüleyebilirsiniz. İmranlı Otogarı üzerinden Türkiye’nin farklı noktalarına sefer düzenleyen firmalar arasında, “Metro Turizm, Mek Ağrı Dağı Turizm, Yeni Barış Turizm” gibi otobüs firmalarını görebilirsiniz.
İmranlı Otogarı’na Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?

İmranlı Otogarı’na ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minibüs seferlerini kullanabilir dilerseniz otobüs firmanızın servis imkanlarından yararlanabilirsiniz.
İmranlı Otogarı Adresi : Karşıyaka, Hüseyin Ağırman Cd. No:40, 58980 Aşağıçulha/İmranlı/Sivas

En Popüler İmranlı Otobüs Firmaları

İmranlı bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? İmranlı otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Esadaş Turizm5
Ağrı Ses Turizm3
Bizim Iğdır Turizm2
Kars Kalesi Turizm2
Iğdırlı Turizm2

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr