Yolcu Sayısı
1

İçmeler Otogarı

İçmeler Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

İçmeler Otogarı Hakkında

İçmeler Otogarı, Türkiye’nin Ege Bölgesi’nde Muğla iline bağlı İçmeler ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin pek çok noktasından Muğla - İçmeler otobüs bileti satın olarak ilçeye karayolu üzerinden kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Ege Bölgesi, temiz havası, ormanları, eşsiz doğası ile dikkat çeken seyahat noktalarından bir tanesidir. Anadolu geçmişi boyunca köklü bir tarih oluşturmuştur. Ege Bölgesi de Anadolu’nun diğer bölgeleri gibi köklü tarihi boyunca oldukça farklı medeniyetlere ev sahipliği yapmıştır. Muğla - İçmeler ilçesi de Anadolu’nun bu geçmişe uzanan yolculuğundan faydalanmış ve günümüzde modern şehir yapısının içerisinde geçmişinden kalan tarihi ve kültürel değerleri harmanlayarak sergileyen bir yer konumuna gelmiştir. Anadolu’nun bu denli köklü bir tarihe sahip olması Ege Bölgesi’nin haliyle Muğla - İçmeler’in dünyanın farklı noktalarından gelen ziyaretçileri ağırlamasına neden olmuş bu durum da artan yolcu sayısı ile birlikte İçmeler Otogarı’nın gerekliliğini ortaya çıkarmıştır. Muğla - İçmeler bağlı bulunduğu coğrafyanın bir neticesi olarak karasal ikliminin tipik özelliklerini göstermektedir. Buna bağlı olarak ilçede yazları sıcak ve kurak, kışları sert ve kar yağışlı olarak geçmektedir. Muğla - İçmeler temel ekonomik faaliyetine bakıldığında tarım faaliyetlerinin ön planda olduğu görülmektedir. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Muğla - İçmeler otobüs bileti satın alarak İçmeler Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Divriği Ulu Cami, Sızır Şelalesi, Tödürge Gölü, Divriği Kalesi, Çaltı Çayı, Şifaiye Medresesi, Muğla Çifte Minareli Medrese, İçmeler Gölü, Eğriçimen Yaylası” gibi ilçenin ve şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilir Ege Bölgesi’nin en harika yöresel lezzetlerini ustalarının ellerinden deneyimleyebilirsiniz.
İçmeler Otogarı, Ege Bölgesi’nin giderek artan yolcu sayısının ihtiyaçlarını karşılamak adına, açık ve kapalı alanlar, yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, hediyelik eşya dükkanları, yazıhaneler, yeme - içme mekanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. İçmeler Otogarı içerisinde daha çok Karadeniz Bölgesi’ne hizmet sunan yerel otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi ülkenin farklı noktalarına hizmet sunan ulusal çapta otobüs firmalarını da görüntüleyebilirsiniz.
İçmeler Otogarı’na Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?

İçmeler Otogarı’na ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minibüs seferlerini kullanabilir dilerseniz otobüs firmanızın servis imkanlarından yararlanabilirsiniz.
İçmeler Otogarı Adresi : Fatih, 58760 İçmeler/Muğla


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr