Yolcu Sayısı
1

Hanak Otogarı

Hanak Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (478)

Adres: Selam Verdi, Atatürk Cd. No:48, 75900 Hanak/Ardahan

Hanak Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Hanak Otogarı Hakkında


Hanak Otogarı, Türkiye’nin Doğu Anadolu Bölgesi’nde Ardahan iline bağlı Hanak ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin pek çok noktasından Ardahan - Hanak otobüs bileti satın olarak ilçeye karayolu üzerinden kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Doğu Anadolu Bölgesi, temiz havası, ormanları, eşsiz doğası ile dikkat çeken seyahat noktalarından bir tanesidir. Anadolu geçmişi boyunca köklü bir tarih oluşturmuştur. Doğu Anadolu Bölgesi de Anadolu’nun diğer bölgeleri gibi köklü tarihi boyunca oldukça farklı medeniyetlere ev sahipliği yapmıştır. Ardahan - Hanak ilçesi de Anadolu’nun bu geçmişe uzanan yolculuğundan faydalanmış ve günümüzde modern şehir yapısının içerisinde geçmişinden kalan tarihi ve kültürel değerleri harmanlayarak sergileyen bir yer konumuna gelmiştir. Anadolu’nun bu denli köklü bir tarihe sahip olması Doğu Anadolu Bölgesi’nin haliyle Ardahan - Hanak’in dünyanın farklı noktalarından gelen ziyaretçileri ağırlamasına neden olmuş bu durum da artan yolcu sayısı ile birlikte Hanak Otogarı’nın gerekliliğini ortaya çıkarmıştır. Ardahan - Hanak bağlı bulunduğu coğrafyanın bir neticesi olarak karasal ikliminin tipik özelliklerini göstermektedir. Buna bağlı olarak ilçede yazları sıcak ve kurak, kışları sert ve kar yağışlı olarak geçmektedir. Ardahan - Hanak temel ekonomik faaliyetine bakıldığında tarım faaliyetlerinin ön planda olduğu görülmektedir. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Ardahan - Hanak otobüs bileti satın alarak Hanak Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Ardahan Kalesi, Şeytan Kalesi, Taşköprü Kitabeleri” gibi ilçenin ve şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilir Doğu Anadolu Bölgesi’nin en harika yöresel lezzetlerini ustalarının ellerinden deneyimleyebilirsiniz.
Hanak Otogarı, Doğu Anadolu Bölgesi’nin giderek artan yolcu sayısının ihtiyaçlarını karşılamak adına, açık ve kapalı alanlar, yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, hediyelik eşya dükkanları, yazıhaneler, yeme - içme mekanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Hanak Otogarı içerisinde daha çok Karadeniz Bölgesi’ne hizmet sunan yerel otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi ülkenin farklı noktalarına hizmet sunan ulusal çapta otobüs firmalarını da görüntüleyebilirsiniz. Hanak Otogarı üzerinden Türkiye’nin farklı noktalarına sefer düzenleyen firmalar arasında, “Nur Ardahan Posof, Sıla Ardahan Kalesi” gibi otobüs firmalarını görebilirsiniz.
Hanak Otogarı’na Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?

Hanak Otogarı’na ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minibüs seferlerini kullanabilir dilerseniz otobüs firmanızın servis imkanlarından yararlanabilirsiniz.
Hanak Otogarı Adresi : Selam Verdi, Atatürk Cd. No:48, 75900 Hanak/Ardahan

En Popüler Hanak Otobüs Firmaları

Hanak bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Hanak otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Karaca Ardahan Turizm1
Özlem Ardahan Turizm1

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr