Yolcu Sayısı
1

Hadim Otogarı

Hadim Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (332) 418 10 91

Adres: Taşpınar, Hamidi Cd., 42830 Hadim/Konya

Hadim Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Hadim Otogarı Hakkında


Hadim Otogarı, Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan Konya iline bağlı Hadim ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin farklı noktalarından Konya - Hadim otobüs bileti satın alarak ilçeye karayolu üzerinden kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. İç Anadolu Dünya genelinde ünlü olduğu doğal güzellikleri ile özellikle son zamanlarda farklı ülkelerden seyahatseverlerin dikkatini çekmeye başlamıştır. İç Anadolu turizminin giderek popüler hale gelmesi ile birlikte İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan Konya - Hadim’in ve dolayısı ile Hadim Otogarı’nın da ziyaretçi sayısı artış göstermiştir. Yolcu sayısında yaşanılan bu artış Hadim Otogarı’nın da daha yoğun bir şekilde çalışmasına neden olmuştur. İçerisinde yer aldığı coğrafi bölgenin bir neticesi olarak Hadim ilçesinde İç Anadolu ikliminin tipik özellikleri görülür. Buna bağlı olarak Hadim’te yazları ılık ve yağışlı, kışları sert ve kar yağışlı olarak geçmektedir. Hadim Otogarı üzerinden Hadim ilçesine gelen yolcular, ilçenin temel ekonomik faaliyetlerine baktığından tarım işçiliğinin önde geldiğini görebilirler. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Konya - Hadim otobüs bileti satın alarak Hadim Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Sahipata Külliyesi, Sille Köyü, Sultanlar Türbesi, Tavusbaba Türbesi, Meram Bağları, Koyunoğlu Müzesi, Aziziye Cami, Mevlana Türbesi, Sırçalı Medrese, İnce Minareli Medrese” gibi şehrin ve ilçenin gezilmesi gereken noktalarını görebilir aynı zamanda seyahatiniz sırasında İç Anadolu Mutfağı’nın en harika yöresel lezzetlerini ustalarının ellerinden deneyebilirsiniz.
Hadim Otogarı, İç Anadolu Bölgesi’nin giderek artan yolcu sayısının ihtiyaçlarını karşılamak adına, açık ve kapalı alanlar, yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, hediyelik eşya dükkanları, yazıhaneler, yeme - içme mekanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Hadim Otogarı içerisinde daha çok İç Anadolu Bölgesi’ne hizmet sunan yerel otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi ülkenin farklı noktalarına hizmet sunan ulusal çapta otobüs firmalarını da görüntüleyebilirsiniz.
Hadim Otogarı’na Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?

Hadim Otogarı’na ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minibüs seferlerini kullanabilir dilerseniz otobüs firmanızın servis imkanlarından yararlanabilirsiniz.
Hadim Otogarı Adresi : Taşpınar, Hamidi Cd., 42830 Hadim/Konya
Hadim Otogarı Telefon Numarası : (0332) 418 10 91


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr