Yolcu Sayısı
1

Güzelçamlı Otogarı

Güzelçamlı Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Adres: Milli Park Cd., 09430 Güzelçamlı Belediyesi Kuşadası/Aydın

Güzelçamlı Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Güzelçamlı Otogarı Hakkında


Güzelçamlı Otogarı, Türkiye’nin Ege Bölgesi’nde yer alan Aydın iline bağlı Güzelçamlı ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin farklı noktalarından Aydın - Güzelçamlı otobüs bileti satın alarak ilçeye karayolu üzerinden kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Ege Dünya genelinde ünlü olduğu doğal güzellikleri ile özellikle son zamanlarda farklı ülkelerden seyahatseverlerin dikkatini çekmeye başlamıştır. Ege turizminin giderek popüler hale gelmesi ile birlikte Ege Bölgesi’nde yer alan Aydın - Güzelçamlı’in ve dolayısı ile Güzelçamlı Otogarı’nın da ziyaretçi sayısı artış göstermiştir. Yolcu sayısında yaşanılan bu artış Güzelçamlı Otogarı’nın da daha yoğun bir şekilde çalışmasına neden olmuştur. İçerisinde yer aldığı coğrafi bölgenin bir neticesi olarak Güzelçamlı ilçesinde Ege ikliminin tipik özellikleri görülür. Buna bağlı olarak Güzelçamlı’te yazları sıcak ve kurak, kışları sert ve kar yağışlı olarak geçmektedir. Güzelçamlı Otogarı üzerinden Güzelçamlı ilçesine gelen yolcular, ilçenin temel ekonomik faaliyetlerine baktığından tarım işçiliğinin önde geldiğini görebilirler. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Aydın - Güzelçamlı otobüs bileti satın alarak Güzelçamlı Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Saplı Ada, Aphrodisias Antik Kenti, Arpaz Beyler Konağı, Kurşunlu Manastırı, Zeus Mağarası, Afprodisias Müzesi, Cihanoğlu Cami, Dilek Yarımadası, Güvercinada Kalesi, Faustina Hamamı” gibi şehrin ve ilçenin gezilmesi gereken noktalarını görebilir aynı zamanda seyahatiniz sırasında Ege Mutfağı’nın en harika yöresel lezzetlerini ustalarının ellerinden deneyebilirsiniz.
Güzelçamlı Otogarı, Ege Bölgesi’nin giderek artan yolcu sayısının ihtiyaçlarını karşılamak adına, açık ve kapalı alanlar, yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, hediyelik eşya dükkanları, yazıhaneler, yeme - içme mekanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Güzelçamlı Otogarı içerisinde daha çok Ege Bölgesi’ne hizmet sunan yerel otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi ülkenin farklı noktalarına hizmet sunan ulusal çapta otobüs firmalarını da görüntüleyebilirsiniz.
Güzelçamlı Otogarı’na Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?

Güzelçamlı Otogarı’na ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minibüs seferlerini kullanabilir dilerseniz otobüs firmanızın servis imkanlarından yararlanabilirsiniz.
Güzelçamlı Otogarı Adresi :Güzelçamlı, Milli Park Cd., 09430 Güzelçamlı Belediyesi/Kuşadası/Aydın


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr