Yolcu Sayısı
1

Gürgentepe Otogarı

Gürgentepe Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (452)

Adres: Döşek, Kırlı Sk., 52610 Gürgentepe/Ordu

Gürgentepe Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Gürgentepe Otogarı Hakkında


Gürgentepe Otogarı, Türkiye’nin Karadeniz Bölgesi’nde yer alan Ordu iline bağlı Gürgentepe ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin farklı noktalarından Ordu - Gürgentepe otobüs bileti satın alarak ilçeye karayolu üzerinden kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Karadeniz Dünya genelinde ünlü olduğu doğal güzellikleri ile özellikle son zamanlarda farklı ülkelerden seyahatseverlerin dikkatini çekmeye başlamıştır. Karadeniz turizminin giderek popüler hale gelmesi ile birlikte Karadeniz Bölgesi’nde yer alan Ordu - Gürgentepe’in ve dolayısı ile Gürgentepe Otogarı’nın da ziyaretçi sayısı artış göstermiştir. Yolcu sayısında yaşanılan bu artış Gürgentepe Otogarı’nın da daha yoğun bir şekilde çalışmasına neden olmuştur. İçerisinde yer aldığı coğrafi bölgenin bir neticesi olarak Gürgentepe ilçesinde Karadeniz ikliminin tipik özellikleri görülür. Buna bağlı olarak Gürgentepe’te yazları ılık ve yağışlı, kışları sert ve kar yağışlı olarak geçmektedir. Gürgentepe Otogarı üzerinden Gürgentepe ilçesine gelen yolcular, ilçenin temel ekonomik faaliyetlerine baktığından tarım işçiliğinin önde geldiğini görebilirler. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Ordu - Gürgentepe otobüs bileti satın alarak Gürgentepe Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Sarmaşık Kaplıcaları, Yason Kilisesi, Perşembe Yaylası, Ordu Ulugöl, Hoynat Adası, Bolaman Kalesi, Ordu Taşbaşı Kültür Merkezi, Asarkaya Milli Parkı, Ünye Kalesi, Gölköy Kalesi” gibi şehrin ve ilçenin gezilmesi gereken noktalarını görebilir aynı zamanda seyahatiniz sırasında Karadeniz Mutfağı’nın en harika yöresel lezzetlerini ustalarının ellerinden deneyebilirsiniz.
Gürgentepe Otogarı, Karadeniz Bölgesi’nin giderek artan yolcu sayısının ihtiyaçlarını karşılamak adına, açık ve kapalı alanlar, yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, hediyelik eşya dükkanları, yazıhaneler, yeme - içme mekanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Gürgentepe Otogarı içerisinde daha çok Karadeniz Bölgesi’ne hizmet sunan yerel otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi ülkenin farklı noktalarına hizmet sunan ulusal çapta otobüs firmalarını da görüntüleyebilirsiniz.
Gürgentepe Otogarı’na Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?

Gürgentepe Otogarı’na ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minibüs seferlerini kullanabilir dilerseniz otobüs firmanızın servis imkanlarından yararlanabilirsiniz.
Gürgentepe Otogarı Adresi : Döşek, Kırlı Sk., 52610 Gürgentepe/Ordu

En Popüler Gürgentepe Otobüs Firmaları

Gürgentepe bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Gürgentepe otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Fındıkkale Turizm1

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr