Yolcu Sayısı
1

Gündoğan Otogarı

Gündoğan Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (252) 387 74 75

Adres: Aşağı Mh. 48965 Gündoğan/Muğla

Gündoğan Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Gündoğan Otogarı Hakkında


Gündoğan Otogarı, Türkiye’nin Akdeniz Bölgesi’nde yer alan Muğla iline bağlı Gündoğan ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin farklı noktalarından Muğla - Gündoğan otobüs bileti satın alarak ilçeye karayolu üzerinden kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Akdeniz Dünya genelinde ünlü olduğu doğal güzellikleri ile özellikle son zamanlarda farklı ülkelerden seyahatseverlerin dikkatini çekmeye başlamıştır. Akdeniz turizminin giderek popüler hale gelmesi ile birlikte Akdeniz Bölgesi’nde yer alan Muğla - Gündoğan’ın ve dolayısı ile Gündoğan Otogarı’nın da ziyaretçi sayısı artış göstermiştir. Yolcu sayısında yaşanılan bu artış Gündoğan Otogarı’nın da daha yoğun bir şekilde çalışmasına neden olmuştur. İçerisinde yer aldığı coğrafi bölgenin bir neticesi olarak Gündoğan ilçesinde Akdeniz ikliminin tipik özellikleri görülür. Buna bağlı olarak Gündoğan’te yazları ılık ve yağışlı, kışları sert ve kar yağışlı olarak geçmektedir. Gündoğan Otogarı üzerinden Gündoğan ilçesine gelen yolcular, ilçenin temel ekonomik faaliyetlerine baktığından tarım işçiliğinin önde geldiğini görebilirler. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Muğla - Gündoğan otobüs bileti satın alarak Gündoğan Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Akbük Koyu, Çınar Plajı, Yuvarlak Çay, Azmak Nehri, Palamutbükü Plajı, İnbükü Orman Kampı, Bodrum Barlar Sokağı, Marmaris Saklı Göl, Turgutreis Pazarı” gibi şehrin ve ilçenin gezilmesi gereken noktalarını görebilir aynı zamanda seyahatiniz sırasında Akdeniz Mutfağı’nın en harika yöresel lezzetlerini ustalarının ellerinden deneyebilirsiniz.
Gündoğan Otogarı, Akdeniz Bölgesi’nin giderek artan yolcu sayısının ihtiyaçlarını karşılamak adına, açık ve kapalı alanlar, yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, hediyelik eşya dükkanları, yazıhaneler, yeme - içme mekanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Gündoğan Otogarı içerisinde daha çok Akdeniz Bölgesi’ne hizmet sunan yerel otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi ülkenin farklı noktalarına hizmet sunan ulusal çapta otobüs firmalarını da görüntüleyebilirsiniz. Gündoğan Otogarı üzerinden Türkiye’nin farklı noktalarına sefer düzenleyen otobüs firmaları arasında, “Metro Turizm” gibi otobüs firmalarını görebilirsiniz.
Gündoğan Otogarı’na Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?

Gündoğan Otogarı’na ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minibüs seferlerini kullanabilir dilerseniz otobüs firmanızın servis imkanlarından yararlanabilirsiniz.
Gündoğan Otogarı Adresi : Aşağı Mh. 48965 Gündoğan/Muğla
Gündoğan Otogarı Telefon Numarası: 0(252) 387 74 75

En Popüler Gündoğan Otobüs Firmaları

Gündoğan bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Gündoğan otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
RH Turizm 4
Diyarbakır Barış Turizm2

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr