Yolcu Sayısı
1

Güdül Otogarı

Güdül Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (312)

Adres: Yeni, Osman Gazi Sk. No:12, 06840 Güdül/Ankara

Güdül Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Güdül Otogarı Hakkında


Güdül Otogarı, Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan Ankara iline bağlı Güdül ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin farklı noktalarından Ankara - Güdül otobüs bileti satın alarak ilçeye karayolu üzerinden kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. İç Anadolu Dünya genelinde ünlü olduğu doğal güzellikleri ile özellikle son zamanlarda farklı ülkelerden seyahatseverlerin dikkatini çekmeye başlamıştır. İç Anadolu turizminin giderek popüler hale gelmesi ile birlikte İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan Ankara - Güdül’in ve dolayısı ile Güdül Otogarı’nın da ziyaretçi sayısı artış göstermiştir. Yolcu sayısında yaşanılan bu artış Güdül Otogarı’nın da daha yoğun bir şekilde çalışmasına neden olmuştur. İçerisinde yer aldığı coğrafi bölgenin bir neticesi olarak Güdül ilçesinde İç Anadolu ikliminin tipik özellikleri görülür. Buna bağlı olarak Güdül’te yazları ılık ve yağışlı, kışları sert ve kar yağışlı olarak geçmektedir. Güdül Otogarı üzerinden Güdül ilçesine gelen yolcular, ilçenin temel ekonomik faaliyetlerine baktığından tarım işçiliğinin önde geldiğini görebilirler. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Ankara - Güdül otobüs bileti satın alarak Güdül Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Hamamönü, Ankara Kalesi, Anadolu Medeniyetleri Müzesi, Ankara Rahmi Koç Müzesi, Anıtkabir, Etnoğrafya Müzesi, Hacı Bayram Cami, Augustus Tapınağı, Devlet Resim Heykel Müzesi, Kurtuluş Savaşı Müzesi, Atakule ” gibi şehrin ve ilçenin gezilmesi gereken noktalarını görebilir aynı zamanda seyahatiniz sırasında İç Anadolu Mutfağı’nın en harika yöresel lezzetlerini ustalarının ellerinden deneyebilirsiniz.
Güdül Otogarı, İç Anadolu Bölgesi’nin giderek artan yolcu sayısının ihtiyaçlarını karşılamak adına, açık ve kapalı alanlar, yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, hediyelik eşya dükkanları, yazıhaneler, yeme - içme mekanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Güdül Otogarı içerisinde daha çok İç Anadolu Bölgesi’ne hizmet sunan yerel otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi ülkenin farklı noktalarına hizmet sunan ulusal çapta otobüs firmalarını da görüntüleyebilirsiniz.
Güdül Otogarı’na Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?

Güdül Otogarı’na ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minibüs seferlerini kullanabilir dilerseniz otobüs firmanızın servis imkanlarından yararlanabilirsiniz.
Güdül Otogarı Adresi : Yeni, Osman Gazi Sk. No:12, 06840 Güdül/Ankara


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr