Yolcu Sayısı
1

Gördes Otogarı

Gördes Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (236)

Adres: Uzunçam, Şht. Makbule Hanım Cd. No:1, 45750 Gördes/Manisa

Gördes Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Gördes Otogarı Hakkında


Gördes Otogarı, Türkiye’nin Ege Bölgesi’nde yer alan Manisa iline bağlı Gördes ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin pek çok farklı noktasından Manisa - Gördes otobüs bileti satın alarak otogara ve ilçeye karayolu üzerinden kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Ege Bölgesi, Türkiye’nin temiz havası, doğal güzellikleri ve tarihi yapıları ile birlikte turizm açısından en gelişmiş noktalarından bir tanesidir. Bu da doğal olarak yıl içerisinde bölgeye, bölgedeki şehir ve ilçere dünyanın farklı noktalarından ziyaretçilerin gelmesine neden olmaktadır. Manisa’da Ege Bölgesi’nde yer alan bir şehir olarak yıl içerisinde Gördes gibi ilçelerinde çok sayıda yolcuyu ağırlar. Manisa’nın Gördes ilçesinde artan yolcu sayısı ile birlikte Gördes Otogarı’nın yapılmasının gerekliliğini ortaya çıkarmıştır. Gördes içerisinde bağlı bulunduğu coğrafi bölgenin bir neticesi olarak Akdeniz ikliminin tipik özellikleri görülmektedir. Bu bağlı olarak Gördes’te yazları sıcak ve kurak, kışları ılık ve yağışlı olarak geçmektedir. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Manisa - Gördes otobüs bileti satın alarak Gördes Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Kurşunlu Kaplıcaları, Manisa Muradiye Cami, Urganlı Kaplıcaları, Sart Antik Kenti, Salihli Artemis Tapınağı, Gökköy, Divlit Yanardağı, Kuladokya Kula Peri Bacaları, İvaz Paşa Cami, Spil Dağı Milli Parkı” gibi şehrin ve ilçenin gezilmesi gereken noktalarını görebilir Ege mutfağının kendine özgü enfes yöresel lezzetlerini ustalarının ellerinden tadabilirsiniz.
Gördes Otogarı, Akdeniz Bölgesi’nin giderek artan yolcu sayısının ihtiyaçlarını karşılamak adına, açık ve kapalı alanlar, yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, hediyelik eşya dükkanları, yazıhaneler, yeme - içme mekanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Gördes Otogarı içerisinde daha çok Akdeniz Bölgesi’ne hizmet sunan yerel otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi ülkenin farklı noktalarına hizmet sunan ulusal çapta otobüs firmalarını da görüntüleyebilirsiniz.
Gördes Otogarı’na Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?

Gördes Otogarı’na ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minibüs seferlerini kullanabilir dilerseniz otobüs firmanızın servis imkanlarından yararlanabilirsiniz.
Gördes Otogarı Adresi : Uzunçam, Şht. Makbule Hanım Cd. No:1, 45750 Gördes/Manisa

En Popüler Gördes Otobüs Firmaları

Gördes bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Gördes otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Gördes Seyahat 4

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr