Yolcu Sayısı
1

Gönen (Balıkesir) Otogarı

Gönen (Balıkesir) Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (266) 762 37 00

Adres: Altay Mahallesi, 6. Sk. No:4, 10900 Gönen/Balıkesir

Gönen (Balıkesir) Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Gönen (Balıkesir) Otogarı Hakkında

Balıkesir Gönen Otogarı

Gönen Otogarı, Türkiye’nin Marmara Bölgesi’nin güneyinde Balıkesir iline bağlı olan ve sahip olduğu doğal güzelliklerin yanında şifalı su kaynakları ile de dikkat çeken Gönen ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Gönen Otogarı, Balıkesir Havalimanına yaklaşık 90 km mesafede yer aldığından dolayı bölgenin karayolu ulaşımı açısından önemli bir mevkidedir. Özellikle şifalı su kaynaklarının romatizmal sağlık problemleri yaşayanlar üzerinde etkili bir tedavi oluşturması nedeniyle bölgenin ziyaretçi sayısı yılın belirli dönemlerinde artış göstermektedir. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Gönen otobüs bileti satın alarak Gönen Otogarına giriş yaptığınızda, “Hasan Boğuldu Göleti, Paşalimanı Adası, Şeytan Sofrası, Sarımsaklı Badavut, Sevim ve Necdet Kent Kitaplığı, Ortunç Koyu, Darıdere Tabiat Parkı, Sarımsaklı Plajı, Antandros Antik Kenti” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.

Gönen Otogarı, Balıkesir’in bir ilçesi olarak Güney Marmara Bölgesinin şifalı su kaynakları ve eşsiz doğal güzellikleri en dikkat çekici tatil bölgelerinden bir tanesidir. Bu nedenle Gönen Otogarı, özellikle yılın belirli dönemlerinde tam kapasite faaliyet göstererek ziyaretçilerini ağırlamaktadır. Gönen, tarihi ve doğal güzellikleri, kültürel biriki ile yalnızca yurt içinde ünlü olan değil ayn zamanda yurt dışında tanınan bir bölge olduğundan Gönen otogarı yabancı ziyaretçileri de ağırlamaktadır. Gönen Otogarı kapladığı küçük alana karşın özellik turistlerin çok olduğu bahar ve yaz aylarında tam kapasite çalışarak on binlerce ziyaretçiyi ağırlamaktadır. Gönen Otogarı yolcuların ihtiyaçlarını tam anlamı ile karşılamak amacı ile yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, yeme - içme mekanları, hediyelik eşya dükkanı gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Gönen Otogarı içerisinde yalnızca civar bölgelere hizmet sunan yerel otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi aynı zamanda ilçeyi ülkenin geri kalanına bağlayan ulusal çapta hizmet sunan otobüs firmalarını da görebilirsiniz. Gönen Otogarı üzerinden Türkiye’nin diğer noktalarına sefer düzenleyen otobüs firmaları arasında, “Kamil Koç, Truva, Tatlıses, Metro, Süha Turizm, Uludağ Turizm, Balıkesir Turizm, Efe Tur” gibi otobüs firmaları yer alıyor.

Gönen Otogarına Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?

Gönen Otogarına ulaşım sağlamak için merkezden veya çevre ilçelerden hareket eden minübüsleri kullanabilir aynı zamanda otobüs firmalarının servis imkanlarından faydalanabilirsiniz.

Altay Mahallesi, 6. Sk. No:4, 10900 Gönen/Balıkesir

(266) 762 3700

En Popüler Gönen (Balıkesir) Otobüs Firmaları

Gönen (Balıkesir) bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Gönen (Balıkesir) otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Balıkesir Uludağ Turizm20
Balıkesir Uludağ Vip20
Metro Turizm8
Pamukkale Turizm5
Balıkesir Hakser Turizm2

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr