Yolcu Sayısı
1

Göle Otogarı

Göle Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (478)

Adres: Kazım Karabekir, 75700 Göle/Ardahan

Göle Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Göle Otogarı Hakkında


Göle Otogarı, Türkiye’nin Doğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan Ardahan iline bağlı Göle ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin farklı noktalarından Ardahan - Göle otobüs bileti satın alarak karayolu üzerinden kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. İlçeye ulaşım sağladıktan sonra merkezine ve diğer noktalarına ulaşım sağlamak için otogar içerisinden hareket eden minibüs seferlerinden yararlanabilirsiniz. Doğu Anadolu’da yer alan ilçe her geçen gün doğunun ilgi çekici noktalarından biri haline geliyor. Bununla birlikte her geçen Ardahan’ın ve Göle’ın yolcu sayısında artış gözlemlenmektedir. Bu durum Göle Otogarının gerekliliğini ortaya çıkarmıştır. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Ardahan - Göle otobüs bileti satın alarak Göle Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Ardahan Kalesi, Şeytan Kalesi, Taşköprü Kitabeleri” gibi şehrin ve ilçenin gezilecek noktalarını görebilirsiniz.
Göle Otogarı, kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılaması amacı ile açık ve kapalı alanları, yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, yeme - içme mekanları, hediyelik eşya dükkanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Göle Otogarı içerisinde yerel çapta, çevre il ve ilçelerde hizmet sunan küçük otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi Türkiye’nin farklı noktalarına sefer düzenleyen ulusal çapta hizmet sunan otobüs firmalarını da görebilirsiniz. Göle Otogarı üzerinden Türkiye’nin farklı noktalarına sefer düzenleyen otobüs firmaları arasında, “Sıla Ardahan Kalesi” gibi otobüs firmalarını görebilirsiniz.
Göle Otogarına Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?
Göle ilçesinin şehir merkezine uzak bir mesafede yer almaktdır. Şehir merkezinden ya da civar ilçelerinden hareket eden minibüs seferlerini kulllanarak otogara ulaşım sağlayabilir ya da otobüs firmanızın servis imkanlarından faydalanabilirsiniz.
Göle Otogarı Adresi :Kazım Karabekir, 75700 Göle/Ardahan

En Popüler Göle Otobüs Firmaları

Göle bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Göle otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Sıla Ardahan Kalesi2
Karaca Ardahan Turizm2
Esadaş Turizm2
Yeşil Artvin Ekspres1
Özlem Ardahan Turizm1

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr