Yolcu Sayısı
1

Eşme Otogarı

Eşme Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (276) 414 21 00

Adres: İstasyon, Sanat Okulu Cd. No:4, 64600 Eşme/Uşak

Eşme Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Eşme Otogarı Hakkında


Eşme Otogarı, Türkiye’nin Ege Bölgesi’nde yer alan Uşak iline bağlı Eşme ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin pek çok farklı noktasından Uşak - Eşme otobüs bileti satın alarak ilçeye ulaşım sağlayabilirsiniz. Uşak’ın Eşme ilçesi Ege Bölgesi’nde yer alan bir yerleşim merkezi olarak Akdeniz ikliminin özelliklerini göstermektedir. Buna bağlı olarak ilçe de yazları sıcak ve kurak, kışları sert ve kar yağışlı olarak geçer. Özellikle son yıllarda Ege Bölgesi’nde yapılan yatırımlarla birlikte şehrin turist sayısında gözlemlenen artış yolcuların ihtiyaçlarını daha iyi şekilde karşılamak adına Eşme Otogarı’nın gerekliliğini ortaya çıkarmıştır. Eşme Otogarı bölgenin yolcularının ihtiyaçlarını karşılamak adına özellikle bayram, okul tatili gibi dönemlerde tam kapasite olarak çalışmaya devam etmektedir. Eşme ilçesinin temel sosyolojik yapılanmasına bakıldığı zaman ilçenin temel ekonomik faaliyetinin tarım üzerine kurulduğu görülebilir. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Uşak - Eşme otobüs bileti satın alarak ilçeye giriş yaptığınızda, “Uşak Bedesteni, Blaundos Antik Kenti, Uşak Atatürk ve Etnografya Müzesi, Aksaz Kaplıcası, Ilıcak Subaşı Parkı, Evrenli Doğal Parkı, Cimcim Çeşmesi, Uşak Arkeoloji Müzesi, İnay Kervansaray” gibi ilçenin ve şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilir ayrıca seyahatiniz sırasında Ege mutfağının en gözde yöresel lezzetlerini ustalarının ellerinden deneyebilirsiniz.
Eşme Otogarı, Ege Bölgesi’nin giderek artan yolcu ihtiyacını daha sağlıklı şekilde karşılayabilmek adına açık ve kapalı alanlar, yolcu bekleme peronları, otobüs bekleme alanları, hediyelik eşya dükkanları, yeme - içme mekanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Eşme Otogarı içerisinde sadece aynı bölge içerisinde hizmet sunan yerel otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi ulusal çapta hizmet sunan otobüs firmalarını da görebilirsiniz.
Eşme Otogarı’na Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?

Eşme Otogarı’na otogarına ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minibüs seferlerini kullanabilir dilerseniz otobüs firmanızın servis imkanlarından faydalanabilirsiniz.
Eşme Otogarı Adresi : İstasyon, Sanat Okulu Cd. No:4, 64600 Eşme/Uşak
Eşme Otogarı Telefon Numarası: (0276) 414 21 00

En Popüler Eşme Otobüs Firmaları

Eşme bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Eşme otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Alaşehir Sarıkız Turizm2

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr