Kişi
1

Emet Otogarı

Emet Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Emet Otobüs Firmaları

Telefon: (274) 461 33 50

Adres: Cumhuriyet, Hisarlık Cd. No:44, 43700 Emet/Kütahya

Emet Otogarı Hakkında


Emet Otogarı, Türkiye’nin Ege Bölgesi’nde yer alan Kütahya ilinin Emet ilçesine karayolu üzerinden seyahat edebileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Kütahya - Emet otobüs bileti satın alarak ilçeye Emet Otogarı üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Van Gölü’nün kuzeybatısında yer alan 22.000 kişilik bir ilçe olan Emet, zaman içerisinde Kütahya ilinin ziyaretçi sayısının giderek artış göstermesinin ardından kendi otogarına sahip olmuştur. Emet Otogarı şehrin ve ilçenin ziyaretçilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmek adına hizmet sunmaktadır. Şehir statüsüne yükseldikten sonra her geçen ziyaretçi sayısını arttıran Kütahya ilinin bu özelliği nedeni ile Emet Otogarı’nın da trafik yükü zamana bağlı olarak artış göstermektedir. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Kütahya - Emet otobüs bileti satın alarak Emet Otogarına giriş yaptığınızda, “Murat Dağı Kaplıcaları, Yoncalı Kaplıcaları, Kütahya Kalesi, Aizonoi Antik Kenti, Kütahya Arkeoloji Müzesi, Kütahya Çinili Cami, Ilıca Harlek Kaplıcaları, Dereli Kaplıcaları, Kütahya Ulu Cami” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.
Emet Otogarı, kullanıcıların isteklerini en iyi şekilde hizmet vererek karşılamak adına, açık ve kapalı alanlar, otobüs bekleme peronlar, yolcu bekleme alanları, yeme - içme mekanları, hediyelik eşya dükkanları gibi bölümlerden oluşmaktadır. Emet Otogarı içerisinde ulusal çapta hizmet sunan firmaları görebileceğiniz gibi yerel alanda hizmet sunan otobüs firmalarını da görebilirsiniz.
Emet Otogarına Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?
Kütahya şehir merkezinden hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini kullanarak Emet Otogarına ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca firmanızın servis imkanlarından da yararlanabilirsiniz.
Emet Otogarı Adresi :

En Popüler Emet Otobüs Firmaları

Emet bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Emet otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Emet Has Tur4

neredennereye.com (1999 - 2022) © Tüm hakları saklıdır.
Bilet Destek Hattı0 850 885 1058(7 Gün / 09:00 - 20:00)
visa cardmaster cardipektr