Yolcu Sayısı
1

Elmalı Otogarı

Elmalı Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (242)

Adres: Yeni Elmalı Otogarı, Terminal Cad. 07716 Elmalı/Antalya

Elmalı Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Elmalı Otogarı Hakkında


Elmalı Otogarı, Türkiye’nin Akdeniz Bölgesi’nde yer alan Antalya ilinin Elmalı ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin pek çok farklı noktasından Antalya - Elmalı otobüs bileti satın alarak ilçeye ulaşım sağlayabilirsiniz. Akdeniz Bölgesi’nin kendine özgür doğal ve tarihi güzellikleri hem ülke içerisinde hem de ülke dışarısında ünlüdür. Özellikle son zamanlarda artış gösteren Akdeniz turizmi hem şehrin hem de ilçenin yolcu sayısının artışı göstermesinde etkili olmuştur. Bu durum da Elmalı Otogarı’nın gerekliliğini ortaya çıkarmıştır. Elmalı, bağlı bulunduğu coğrafi bölgenin genel yapısı itibari ile yazları sıcak ve kurak, kışları sert ve yağışlı olarak geçirmektedir. İlçenin temel ekonomik kaynağı olarak tarım görülmektedir. Elmalı Otogarı, Akdeniz Bölgesi’nin yolcularının ihtiyaçlarını karşılamak adına tam kapasite olarak çalışmaktadır. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Antalya - Elmalı otobüs bileti satın alarak Elmalı Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Kaputaj Plajı, Dim Çayı, Çıralı Yanartaş, Olimpos Antik Kenti, Phaselis Plajı, Zeytintaşı Mağarası, Akseki Dipsiz Göl, Patara Plajı, Göynük Kanyonu, Hidayetin Koyu” gibi şehrin ve ilçenin gezilip görülmesi gereken noktalarını ziyaret edebilirsiniz.
Elmalı Otogarı, Türkiye’de giderek artan Akdeniz turizminin artış gösteren yolcularının ihtiyaçlarını karşılamak adına tam kapasite olarak hizmet sunmaya devam etmektedir. Elmalı Otogarı kullanıcılarına iyi bir şekilde hizmet verebilmek adına, açık ve kapalı alanlar, hediyelik eşya dükkanları, yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, yeme - içme mekanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Elmalı Otogarı içerisinde daha çok aynı bölgeye ve çevre illere hizmet sunan yerel firmaları görebileceğiniz gibi ulusal çapta hizmet sunan otobüs firmalarını da görebilirsiniz.
Elmalı Otogarı’na Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?
Elmalı Otogarı’na ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da çevre ilçelerden hareket eden minibüs seferlerini kullanabileceğiniz gibi otobüs firmanızın servis imkanlarından da faydalanabilirsiniz.
Elmalı Otogarı Adresi: Yeni Elmalı Otogarı, Terminal Cad. 07716 Elmalı/Antalya

Popüler Elmalı Otobüs Seferleri

En Popüler Elmalı Otobüs Firmaları

Elmalı bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Elmalı otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Göltur Gölhisar Seyahat1
Göltur Gölhisar Tali Turizm1

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr