Yolcu Sayısı
1

Dursunbey Otogarı

Dursunbey Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (266) 662 12 06

Adres: Ferah Mahallesi, 10800 Dursunbey/Balıkesir

Dursunbey Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Dursunbey Otogarı Hakkında

Dursunbey Otogarı, Türkiye’nin Balıkesir iline bağlı olan ve özellikle yılın belirli dönemlerinde huzurlu bir ortamda tatil geçirmek isteyen ziyaretçilerin uğrak adresi haline gelmiş Dursunbey ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Dursunbey Otogarı, Balıkesir’in içerisinde yer alan diğer turistik bölgelere bağlantı sağlaması nedeniyle karayolu ulaşımı açısından şehirde yer alan önemli noktalardan bir tanesidir. Dursunbey Otogarı şehir merkezine yaklaşık olarak 77 km uzaklıkta yer alır ve Türkiye’nin farklı noktalarından seferler düzenleyen otobüs firmalarını bünyesinde ağırlar. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Dursunbey otobüs bileti satın alarak Dursunbey Otogarına giriş yaptığınızda, “Saz Mesire Yeri, Alaçam Dağları, Yayla Tesisleri, Hadreania Antik Kenti, Çarşı Cami” gibi ilçenin gezilmesi gereken yerlerini görebilirsiniz.

Dursunbey Otogarı, şehir merkezine yaklaşık 77 km mesafede bulunan bir ulaşım merkezi olarak özellikle yılın belirli dönemlerinde Balıkesir iline gelen ziyaretçileri ağırlamaktadır. Dursunbey Otogarı, yakın alanda bulunan şehirlerde yaşayan ve şehrin gürültülü yapısından kaçarak huzurlu bir tatil geçirmek isteyen ziyaretçilerin uğrak noktası olduğundan yerel ve ulusal çapta hizmet sunan farklı otobüs firmalarını bünyesinde ağırlamaktadır. Özellikle 1980’li yıllardan sonra bölgenin keşfedilmesi ve ulaşıma daha açık hale gelmesi ile birlikte yolcu sayısı giderek artmıştır. Bunun neticesinde bugün kullanımda olan Dursunbey Otogarı hizmete sunulmuş ve şehir merkezi ile ilçeler arasında oluşan trafik yükünün ortadan kaldırılması hedeflenmiştir. Dursunbey Otogarı üzerinden özellikle bağlı bulunduğu coğrafya içerisinde yer alan Bursa, Kütahya gibi civar illere ulusal çapta hizmet sunan otobüs firmaları tarafından sık aralıklar ile seferler düzenlenmektedir. Dursunbey Otogarı içerisinde yerel çapta hizmet sunan otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi ulusal çapta hizmet sunan otobüs firmalarını da görebilirsiniz. Dursunbey Otogarı üzerinden Türkiye’nin farklı noktalarına sefer düzenleyen firmalar arasında, “Kamilkoç, Ulusoy, Pamukkale, Metro, Sakarya VIB, Ses Turizm” gibi otobüs firmaları yer almaktadır.

Dursunbey Otogarına Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?

Şehir merkezinden 77 km uzaklıkta yer alan Dursunbey Otogarına ulaşım sağlamak için merkezden ve civar ilçelerden hareket eden minübüs seferlerini kullanabileceğiniz gibi otobüs firmalarının servis imkanlarından da faydalanabilirsiniz.

Ferah Mahallesi, 10800 Dursunbey/Balıkesir

(266) 662 1206

En Popüler Dursunbey Otobüs Firmaları

Dursunbey bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Dursunbey otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Dursunbey Seyahat1

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr