Yolcu Sayısı
1

Doğanyurt Otogarı

Doğanyurt Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (366)

Adres: Merkez, Kemal Sarul Cd., 37550 Doğanyurt/Kastamonu

Doğanyurt Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Doğanyurt Otogarı Hakkında


Doğanyurt Otogarı, Türkiye’nin Karadeniz Bölgesi’nde yer alan Kastamonu ilinin Doğanyurt ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin pek çok farklı noktasından Kastamonu - Doğanyurt otobüs bileti satın alarak ilçeye ulaşım sağlayabilirsiniz. Karadeniz Bölgesi’nin kendine özgür doğal ve tarihi güzellikleri hem ülke içerisinde hem de ülke dışarısında ünlüdür. Özellikle son zamanlarda artış gösteren Karadeniz turizmi hem şehrin hem de ilçenin yolcu sayısının artışı göstermesinde etkili olmuştur. Bu durum da Doğanyurt Otogarı’nın gerekliliğini ortaya çıkarmıştır. Doğanyurt, bağlı bulunduğu coğrafi bölgenin genel yapısı itibari ile yazları sıcak ve kurak, kışları sert ve yağışlı olarak geçirmektedir. İlçenin temel ekonomik kaynağı olarak tarım görülmektedir. Doğanyurt Otogarı, Karadeniz Bölgesi’nin yolcularının ihtiyaçlarını karşılamak adına tam kapasite olarak çalışmaktadır. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Kastamonu - Doğanyurt otobüs bileti satın alarak Doğanyurt Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Ilıca Şelalesi, İsmail Bey Külliyesi, Nasrullah Cami, Kerempe Feneri, Lava Paşa Konağı Etnografya Müzesi, Kastamonu Arkeolioji Müzesi, Zımbıllı Tepe Höyüğü, İnebolu Geriş Tepesi, Valla Kanyonu, Horma Kanyonu” gibi şehrin ve ilçenin gezilip görülmesi gereken noktalarını ziyaret edebilirsiniz.
Doğanyurt Otogarı, Türkiye’de giderek artan Karadeniz turizminin artış gösteren yolcularının ihtiyaçlarını karşılamak adına tam kapasite olarak hizmet sunmaya devam etmektedir. Doğanyurt Otogarı kullanıcılarına iyi bir şekilde hizmet verebilmek adına, açık ve kapalı alanlar, hediyelik eşya dükkanları, yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, yeme - içme mekanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Doğanyurt Otogarı içerisinde daha çok aynı bölgeye ve çevre illere hizmet sunan yerel firmaları görebileceğiniz gibi ulusal çapta hizmet sunan otobüs firmalarını da görebilirsiniz.
Doğanyurt Otogarı’na Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?

Doğanyurt Otogarı’na ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da çevre ilçelerden hareket eden minibüs seferlerini kullanabileceğiniz gibi otobüs firmanızın servis imkanlarından da faydalanabilirsiniz.
Doğanyurt Otogarı Adresi: Merkez, Kemal Sarul Cd., 37550 Doğanyurt/Kastamonu


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr