Yolcu Sayısı
1

Davutlar Otogarı

Davutlar Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Davutlar Otogarı Hakkında


Davutlar Otogarı, Türkiye’nin batısında Ege Bölgesi’nde yer alan Aydın ilinin Davutlar ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin pek çok farklı noktasından Aydın - Davutlar otobüs bileti satın alarak ilçeye karayolu üzerinden kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Coğrafi konum olarak olarak Ege Bölgesi sınırları içerisinde yer alan ilçede Akdeniz ikliminin tipik özellikleri görülür. Buna bağlı olarak yazları sıcak ve kurak geçen Davutlar’da kışları ılık ve yağışlı olarak geçmektedir. Son yapılan nüfus araştırmalarına göre ilçe nüfusunun sayısında giderek yükselen bir artış gözlemlenmektedir. Davutlar’nın temel ekonomisi tarım ve hizmet sektörü üzerine konumlanmıştır. Bu durum Davutlar Otogarı’nın da yolcu trafiğinin artmasına neden olmuştur. Ege Bölgesi, gerek iklimsel özellikleri gerekse de doğal ve tarihi güzellikler ile ülkemizin değerleri noktalarından bir tanesidir. Ege Bölgesi’nde yer alan Aydın ilinin ve buna bağlı olarak Davutlar ilçesinin yolcu sayısı artış göstermektedir. Özellikle resmi ve dini bayramlar, okul tatilleri gibi yılın belirli dönemlerinde ilçenin ve haliyle Davutlar Otogarı’nın yolcu sayısında belirgin bir artış görülmektedir. Davutlar Otogarı kendisi üzerinden ilçeye ve ilçe üzerinden ülkenin farklı noktalarına tranfer olan yolcuların ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır.
Davutlar Otogarı bölgenin ve Davutlar ilçesinin ulaşım ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmek adına yeme - içme mekanları, otobüs bekleme peronları, yolcu bekleme alanları, hediyelik eşya dükkanları, yazıhaneler, açık ve kapalı alanlardan oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Davutlar Otogarı içerisinde Türkiye’nin farklı noktalarına sefer düzenleyen çeşitli ulusal çapta hizmet sunan otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi aynı zamanda yalnızca bu bölge içerisinde hizmet sunan yerel çaplı otobüs firmalarını da görebilirsiniz.
Davutlar Otogarına Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?

Davutlar Otogarına ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini kullanabileceğiniz gibi ayrıca otobüs firmanızın servis olanaklarından da faydalanabilirsiniz.
Davutlar Otogarı Adresi : Davutlar Osmaniye Mh. 09400 Davutlar/Aydın


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr