Yolcu Sayısı
1

Dargeçit Otogarı

Dargeçit Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Dargeçit Otogarı Hakkında


Dargeçit Otogarı, Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan Mardin iline bağlı Dargeçit ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin farklı noktalarından Mardin - Dargeçit otobüs bileti satın alarak karayolu üzerinden kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. İlçeye ulaşım sağladıktan sonra merkezine ve diğer noktalarına ulaşım sağlamak için otogar içerisinden hareket eden minibüs seferlerinden yararlanabilirsiniz. İnsanlığın ilk yerleşik hayata geçtiği tarihi noktalardan biri olan şehirde yer alan ilçe özellikle yılın belirli dönemlerinde ziyaretçiler için ilgi odağı oluyor. Bununla birlikte her geçen Mardin’in ve Dargeçit’ın yolcu sayısında artış gözlemlenmektedir. Bu durum Dargeçit Otogarının gerekliliğini ortaya çıkarmıştır. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Mardin - Dargeçit otobüs bileti satın alarak Dargeçit Otogarına giriş yaptığınızda, “Mardin Müzesi, Mardin Ulu Cami, Dayrül Zaferan Manastırı, Mardin Evleri, Mardin Kalesi, Kasımıye Medresesi, Zinciriye Medresesi, Şehidiye Medresesi, Melik Mansur Medresesi, Melik Mansur Cami” gibi şehrin ve ilçenin gezilecek noktalarını görebilirsiniz.
Dargeçit Otogarı, kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılaması amacı ile açık ve kapalı alanları, yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, yeme - içme mekanları, hediyelik eşya dükkanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Dargeçit Otogarı içerisinde yerel çapta, çevre il ve ilçelerde hizmet sunan küçük otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi Türkiye’nin farklı noktalarına sefer düzenleyen ulusal çapta hizmet sunan otobüs firmalarını da görebilirsiniz.
Dargeçit Otogarına Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?

Şehir merkezinden ya da civar ilçelerinden hareket eden minibüs seferlerini kullanarak otogara ulaşım sağlayabilir ya da otobüs firmanızın servis imkanlarından faydalanabilirsiniz.
Dargeçit Otogarı Adresi : Tepebaşı, 47750 Dargeçit/Mardin

En Popüler Dargeçit Otobüs Firmaları

Dargeçit bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Dargeçit otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Yeni Midyat Seyahat2

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr