Yolcu Sayısı
1

Çumra Otogarı

Çumra Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (332) 444 12 27

Adres: Bardakçı, Konya Cd. No:48, 42500 Çumra/Konya

Çumra Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Çumra Otogarı HakkındaÇumra Otogarı, Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan Konya iline bağlı Çumra ilçesine karayolu üzerinden seyahat edebileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin farklı noktalarından Konya - Çumra otobüs bileti satın alarak ilçeye karayolu üzerinden kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Çumra ilçesi Anadolu’nun üzerinde yerleşim kurulan eski medeniyetlerine ev sahpliğ yapmış olarak bilinmektedir. Bu nedenle bugün İç Anadolu Bölgesi’nin karayolu ulaşımı açısından önemli noktalarından biri olan Konya, şehri doğal güzelliklerinin yanı sıra binlerce yıllık tarihi geçmişinden miras kalan tarihi ve kültürel değerleri de bir arada görebilirsiniz.

İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan diğer önemli şehirlerle komşuluk içerisinde bulunduğundan Konya’nın dolayısı ile Çumra Otogarının ziyaretçi sayısı her geçen artış göstermektedir. Türkiye’nin herhangi noktasından Konya -Çumra otobüs bileti satın alarak Çumra Otogarına giriş yaptığınızda, “Mevlana Müzesi ve Türbesi, Alaeddin Tepesi, Karatay Müzesi, İnce Minareli Medrese, Selimiye Cami, Atatürk Evi Müzesi, Meram Bağları, Sille Köyü, Kilistra Antik Kenti ve Kaya Mezarları, Nasreddin Hoca Türbesi,Yerköprü Şelalesi, İstiklal Harbi Şehitleri Müzesi, Japon Parkı, Konya Tropikal Kelebek Bahçesi, 80 Binde Devri Alem Parkı, Konya Bilim Merkezi, Çatalhöyük Neolitik Kenti” gibi şehrin ve ilçenin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.

Çumra Otogarı, Konya’nın giderek artan yolcu trafiğinin ihtiyaçlarını karşılamak adına açık ve kapalı alanları, yolcu bekleme bölümleri, otobüs bekleme peronları, yeme - içme mekanları, hediyelik eşya dükkanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Çumra Otogarı içerisinde yalnızca çevre ilçeler ve illere üzerine sefer düzenleyen yerel otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi ulusal çapta hizmet sunan otobüs firmalarını da görebilirsiniz.

Çumra Otogarına Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?

Çumra Otogarına ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minibüs seferlerini kullanabileceğiniz gibi otobüs firmanızın servis imkanlarından da yararlanabilirsiniz.

Çumra Otogarı Adresi : Bardakçı, Konya Cd. No:48, 42500 Çumra/Konya

Çumra Otogarı Telefon Numarası : 0 (332) 444 12 27


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr