Yolcu Sayısı
1

Çerkezköy Otogarı

Çerkezköy Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (282) 726 71 61

Adres: Fevzi Paşa Mh. 59500 Çerkezköy/Tekirdağ

Çerkezköy Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Çerkezköy Otogarı Hakkında


Çerkezköy Otogarı, Türkiye’nin Marmara Bölgesi’nde yer alan Tekirdağ iline bağlı Çerkezköy ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin farklı noktalarından Tekirdağ - Çerkezköy otobüs bileti satın alarak ile ve ilçeye karayolu üzerinden kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Marmara Bölgesi sevimli dağları, yeşilin her tonunu sergileyen doğası, denizi ve gölleri tatil severlere oldukça güzel imkanlar sunan bir bölge. Şüphesiz, Marmara’nın özelliklerini sergileyen en gözde şehirlerin başında korunmayı başarmış doğası ile Tekirdağ geliyor. Özellikle son yıllarda Marmara turizminin daha gözde hale gelmesi ile birlikte Marmara şehirlerinin ve dolayısı ile Tekirdağ’in ziyaretçi sayısı artmış durumda. Yolcu sayısında yüksek miktarda artış gözlemlenmesi neticesinde Çerkezköy ilçesinin de ziyaretçi sayısı artmış durumda. Bu nedenle Çerkezköy Otogarına düşen görevde artıyor. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Tekirdağ - Çerkezköy otobüs bileti satın alarak Çerkezköy Otogarına giriş yaptığınızda, “Çorlu Kalesi, Rakocki Müzesi, Uçmakdere, Eriklice, Hora Feneri, Tekirdağ Arkeoloji ve Etnografya Müzesi, Tekirdağ Şehitler Müzesi, Çamlıköy Kastro Sahili, Tekirdağ Müzesi” gibi şehrin ve ilçenin gezilmesi gereken noktalarını keşfedebilirsiniz.
Çerkezköy Otogarı, giderek artan ziyaretçi sayısının ihtiyaçlarını daha iyi bir şekilde karşılayabilmek adına açık ve kapalı bekleme alanları, yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, hediyelik eşya dükkanları, yeme - içme mekanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Çerkezköy Otogarı içerisinde yalnızca Marmara Bölgesi içinde civar il ve ilçelerde hizmet sağlayan yerel otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi ulusal çapta hizmet sunan otobüs firmalarını da görebilirsiniz.
Çerkezköy Otogarı üzerinden Türkiye’nin farklı noktalarına sefer düzenleyen firmalar arasında, “Pamukkale Turizm, İstanbul Seyahat, Metro Turizm, Kale Seyahat, Nilüfer Turizm, Ali Osman Ulusoy, Has Turizm, Buzlu Turizm, Efe Tur, Öz Vezirköprü Turizm” gibi otobüs firmalarını görebilirsiniz.
Çerkezköy Otogarına Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?

Çerkezköy Otogarına ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minibüs seferlerini kullanabilirsiniz. Ayrıca otobüs firmanızın servis imkanlarından da faydalanabilirsiniz.
Çerkezköy Otogarı Adresi : Fevzi Paşa Mh. 59500 Çerkezköy/Tekirdağ

En Popüler Çerkezköy Otobüs Firmaları

Çerkezköy bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Çerkezköy otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Kale Seyahat27
Güneş tur14
Pamukkale Turizm12
Metro Turizm7
İstanbul Seyahat3

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr