Yolcu Sayısı
1

Çayıralan Otogarı

Çayıralan Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (354) 736 11 68

Adres: Bağlarbaşı, Fatih Cd. No:1, 66600 Çayıralan/Yozgat

Çayıralan Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Çayıralan Otogarı Hakkında


Çayıralan Otogarı, Türkiye’nin Doğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan Yozgat iline bağlı Çayıralan ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin farklı noktalarından Yozgat - Çayıralan otobüs bileti satın alarak karayolu üzerinden kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. İlçeye ulaşım sağladıktan sonra merkezine ve diğer noktalarına ulaşım sağlamak için otogar içerisinden hareket eden minibüs seferlerinden yararlanabilirsiniz. İç Anadolu Bölgesi’nin önemli geçiş noktalarından biri olan şehirde Çayıralan ilçesi de önem kazanmaktadır.. Bununla birlikte her geçen Yozgat’ın ve Çayıralan’ın yolcu sayısında artış gözlemlenmektedir. Bu durum Çayıralan Otogarının gerekliliğini ortaya çıkarmıştır. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Yozgat - Çayıralan otobüs bileti satın alarak Çayıralan Otogarına giriş yaptığınızda, “Yozgat Çamlığı Milli Parkı, Çeşka Kalesi, Yozgat Saat Kulesi, Yozgat Müzesi, Çapanoğlu Cami, Çarşı Hamamı, Karslıoğlu Konağı, Akdağmadeni Ormanları, Behramşah Kalesi” gibi şehrin ve ilçenin gezilecek noktalarını görebilirsiniz.
Çayıralan Otogarı, kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılaması amacı ile açık ve kapalı alanları, yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, yeme - içme mekanları, hediyelik eşya dükkanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Çayıralan Otogarı içerisinde yerel çapta, çevre il ve ilçelerde hizmet sunan küçük otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi Türkiye’nin farklı noktalarına sefer düzenleyen ulusal çapta hizmet sunan otobüs firmalarını da görebilirsiniz.
Çayıralan Otogarı Üzerinden Hangi Otobüs Firmaları Hareket Ediyor?

Çayıralan Otogarı üzerinden Türkiye’nin farklı noktalarına sefer düzenleyen otobüs firmaları arasında, “Ses Turizm” gibi otobüs firmalarını görebilirsiniz.
Çayıralan Otogarına Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?

Çayıralan ilçesi şehir merkezine yakın bir konumda yer almaktadır. Şehir merkezinden ya da civar ilçelerinden hareket eden minibüs seferlerini kullanarak otogara ulaşım sağlayabilir ya da otobüs firmanızın servis imkanlarından faydalanabilirsiniz.
Çayıralan Otogarı Adresi : Bağlarbaşı, Fatih Cd. No:1, 66600 Çayıralan/Yozgat


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr