Yolcu Sayısı
1

Çatalpınar Otogarı

Çatalpınar Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Çatalpınar Otogarı Hakkında


Çatalpınar Otogarı, Türkiye’nin Karadeniz Bölgesi’nde yer alan Ordu iline bağlı Çatalpınar ilçesine giriş yapmanıza olanak tanıyan ulaşım merkezidir. Türkiye’nin farklı noktalarından Ordu -Çatalpınar otobüs bileti satın alarak karayolu üzerinden kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Yapılan tarihi araştırmalar neticesinde Çatalpınar ilçesi yerleşimlerinin temelinin Kayı Boyu Türklerine dayandığı tespit edilmiştir. Özellikle son dönemlerde Karadeniz Bölgesi eşsiz doğal güzellikleri nedeni ile dünyanın farklı noktalarından ziyaretçileri ağırlamaya başlamış ve her geçen gün ziyaretçi sayısını katladığından dolayı Çatalpınar ilçesine de bir otogar yapılması gerekliliği ortaya çıkmıştır.. Bu nedenle Çatalpınar ilçesi yakın zamanda yeni otogarına kavuşmuştur. İlçe bağlı bulunduğu bölgede önemli turizm noktaları ile komşuluk içerisinde bulunmasından ötürü karayolu ulaşımı açısından önemli noktalardan bir tanesi konumunda yer almaktadır. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Ordu - Çatalpınar otobüs bileti satın alarak Çatalpınar Otogarına giriş yaptığınızda, “Sarmaşık Kaplıcaları, Yason Kilisesi, Perşembe Yaylası, Ordu Ulugöl, Hoynat Adası, Bolaman Kalesi, Ordu Taşbaşı Kültür Merkezi, Asarkaya Milli Parkı, Ünye Kalesi, Gölköy Kalesi” gibi şehrin ve ilçenin gezilecek noktalarını görebilirsiniz.
Çatalpınar Otogarı, çeşitli turizm bölgelerine yakın konumu ile dikkat çeker ve bu bölgenin yolcu trafiğinin ihtiyaçlarını karşılamak adına, yolcu bekleme alanları, açık ve kapalı alanlar, otobüs bekleme peronları, yeme - içme mekanları, hediyelik eşya dükkanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Çatalpınar Otogarı içerisinde yalnızca çevre il ve ilçelere hizmet sunan yerel otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi ulusal çapta hizmet sunan otobüs firmalarını da görebilirsiniz.
Çatalpınar Otogarına Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?

Çatalpınar Otogarına ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ve çevre ilçelerden hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini kullanabilir ayrıca otobüs firmanızın servis imkanlarından da yararlanabilirsiniz.
Çatalpınar Otogarı Adresi : Merkez, 52420 Çatalpınar/Ordu

En Popüler Çatalpınar Otobüs Firmaları

Çatalpınar bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Çatalpınar otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Özay Turizm5
Aybastı İtimat Turizm2
Metro Turizm1

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr