Yolcu Sayısı
1

Çal Otogarı

Çal Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (258)

Adres: İsmailler,Kapalı Çarşı Cd.,20700 Çal/Denizli

Çal Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Çal Otogarı Hakkında


Çal Otogarı, Türkiye’nin Ege Bölgesi’nde yer alan Denizli iline bağlı Çal ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin pek çok noktasından Denizli - Çal otobüs bileti satın alarak Çal Otogarı üzerinden kara yolu aracılığı ile ilçeye ulaşım sağlayabilirsiniz. Bucak, içerisinde yer aldığı coğrafi bölge ve konum itibari ile geniş kapsamlı düşünüldüğünde gerek önemli ilçeler ve gerekse de etraftaki şehirlere komşuluk içerisinde bulunduğundan kara yolu ulaşımı açısından önemli bir konumda yer almaktadır. Ege Bölgesi’nin turizm yapılanması düşündüğünde Türkiye’de yapılan tanıtımlar ile birlikte bölgenin her geçen gün ziyaretçi sayısını arttırması aynı zamanda Çal Otogarının da yolcu trafiğinde bir artışın gözlemlenmesine neden olmaktadır. Ege Bölgesi’nin iklim özelliklerini sergileyen Çal ilçesinde başlıca geçim kaynağı tarım olmak ile birlikte gösterdiği iklim özelliklerinin bir sonucu olarak özellikle yılın belirli dönemlerinde ziyaretçi sayısında gözle görülür bir artış saptanmaktadır. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Denizli - Çal otobüs bileti satın alarak Çal Otogarına giriş yaptığınızda, “Pamukkale Travertenleri, Ağlayan Kaya Şelalesi, Keloğlan Mağarası, Yeşildere Şelalesi, Acıpayam Yazır Cami, Pamukkale Antik Havuz, Güney Şelalesi, Tripolis Antik Kenti, Denizli Bağbaşı Teleferiği, Karahayıt Kaplıcaları” gibi şehrin ve ilçenin gezilmesi gereken noktalarını görebilir aynı zamanda Ege mutfağının en gözde yöresel lezzetlerini yerin de deneyebilirsiniz.
Çal Otogarı şehrin ve bölgenin her geçen gün artan yolcu sayısının ihtiyaçlarını yerinde ve zamanında karşılayabilmek adına açık ve kapalı alanları, yolcu bekleme bölümleri, hediyelik eşya dükkanları, yeme - içme mekanları, otobüs bekleme peronları gibi alanlardan oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Çal Otogarı içerisinde yalnızca civar ilçe ve şehirlere sefer düzenleyen yerel alanda faaliyet gösteren otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi ulusal çapta hizmet sunan otobüs firmalarını da görebilirsiniz. Çal Otogarı üzerinden Türkiye’nin farklı noktalarına sefer düzenleyen otobüs firmaları arasında, “Isparta Petrol, Metro Turizm, Has Turizm, Alaşehir Sarıkız Turizm, Süha Turizm, Ben Turizm, Seç Turizm, Adıyaman Gülaras, Ulusoy Turizm, Güney Akdeniz Seyahat, Esadaş, Vangölü Turizm, Gölhisar Turizm, Nevşehirliler Seyahat, Didim Seyahat, Aksu Turizm, Sahil Seyahat, Öz Diyarbakır, Best Van Turizm” gibi otobüs firmalarını görebilirsiniz.
Çal Otogarına Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?

Çal Otogarına ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini kullanabileceğiniz gibi otobüs firmanızın servis imkanlarından da yararlanabilirsiniz.
Çal Otogarı Adresi : İsmailler,Kapalı Çarşı Cd.,20700 Çal/Denizli


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr