Yolcu Sayısı
1

Boğazlıyan Otogarı

Boğazlıyan Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Boğazlıyan Otogarı Hakkında


Boğazlıyan Otogarı, Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan Yozgat ilinin Boğazlıyan ilçesine karayolu üzerinden seyahat edebileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Yozgat - Boğazlıyan otobüs bileti satın alarak ilçeye Boğazlıyan Otogarı üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz. İç Anadolu Bölgesi’nin verimli toprakları üzerinde kurulmuş olan bu ilçede temel geçim kaynaklarının başında tarım gelmektedir. İlçenin bağlı bulunduğu coğrafi bölgenin neticesinde sınırları içerisinde kurak iklim özellikleri görülür. Boğazlıyan Otogarı şehrin ve ilçenin ziyaretçilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmek adına hizmet sunmaktadır. Şehir statüsüne yükseldikten sonra her geçen ziyaretçi sayısını arttıran Yozgat ilinin bu özelliği nedeni ile Boğazlıyan Otogarı’nın da trafik yükü zamana bağlı olarak artış göstermektedir. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Yozgat - Boğazlıyan otobüs bileti satın alarak Boğazlıyan Otogarına giriş yaptığınızda, “Behramşah Kalesi, Çopanoğlu Cami, Boğazlıyan Kaplıcaları, Çeşka Kalesi, Karslıoğlu Konağı, Saraykent Kaplıcaları, Basilica Therma, Kerkenes Harabeleri, Yozgat Müzesi” gibi şehrin ve ilçenin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.
Boğazlıyan Otogarı, kullanıcıların isteklerini en iyi şekilde hizmet vererek karşılamak adına, açık ve kapalı alanlar, otobüs bekleme peronlar, yolcu bekleme alanları, yeme - içme mekanları, hediyelik eşya dükkanları gibi bölümlerden oluşmaktadır. Boğazlıyan Otogarı üzerinden Türkiye’nin farklı noktalarına sefer düzenleyen firmalar arasında, “Ses Turizm” otobüs firmalarını görebilirsiniz. Boğazlıyan Otogarı içerisinde ulusal çapta hizmet sunan firmaları görebileceğiniz gibi yerel alanda hizmet sunan otobüs firmalarını da görebilirsiniz.
Boğazlıyan Otogarına Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?

Yozgat şehir merkezinden hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini kullanarak Boğazlıyan Otogarına ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca firmanızın servis imkanlarından da yararlanabilirsiniz.
Boğazlıyan Otogarı Adresi :

En Popüler Boğazlıyan Otobüs Firmaları

Boğazlıyan bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Boğazlıyan otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Metatur Turizm5
Süha Turizm1
Cizre İtimat Turizm1

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr