Yolcu Sayısı
1

Beylikova Otogarı

Beylikova Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Beylikova Otogarı Hakkında


Beylikova Otogarı, Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan Eskişehir iline bağlı ilçelerden biri olan Beylikova’ya giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin farklı noktalarından Eskişehir - Beylikova otobüs bileti satın alarak karayolu üzerinden ilçeye ulaşım sağlayabilirsiniz. Beylikova içerisinde bağlı bulunduğu coğrafi bölge nedeni ile karasal iklim özellikleri görülür. Bu nedenle ilçede yazları sıcak ve kurak, kışları sert ve kar yağışlı olarak geçmektedir. İlçenin temel geçim kaynağı tarım olarak görülmektedir. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Eskişehir - Beylikova otobüs bileti satın alarak Beylikova Otogarına giriş yaptığınızda, “Eskişehir Kurtuluş Müzesi, Seyit Battal Gazi Külliyesi, Şelale Park, Asar Kalesi, Yunus Emre Müzesi, Eskişehir Havacılık Müzesi, Reşadiye Cami, Osmanlı Evi, Sazova Parkı, Eskişehir Balmumu Heykel Müzesi” gibi şehrin ve ilçenin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz. Ayrıca Eskişehir - Beylikova yolculuğu boyunca kendine özgü binlerce yıllık kadim geçmişinden günümüze miras kalmış olan Eskişehir mutfağının değerli yöresel lezzetlerini de deneyebilirsiniz.
Beylikova Otogarı, merkeze yakın bir konumda bulanan Beylikova Otogarı, Eskişehir’nin yolcu trafiğinin yükünü belirli oranda üstlenmektedir. Beylikova Otogarı, kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına açık ve kapalı alanlar, yolcu bekleme noktaları, otobüs bekleme peronları, yeme - içme mekanları, hediyelik eşya dükkanları, yazıhaneler gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Beylikova Otogarı içerisinde oldukça uzun yıllar boyunca bölgedeki kullanıcıları kendilerine olan güvenini boşa çıkarmadan çalışma yaşamına devam eden ve yalnızca yerel anlamda hizmet sunan otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi Türkiye’nin farklı noktalarına ulaşım hizmeti sunan ulusal çaptaki firmaları da görebilirsiniz.
Beylikova Otogarına Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?

Beylikova Otogarına ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minibüs seferlerini kullanabilirsiniz. Ayrıca otobüs firmanızın servis imkanlarından da yararlanabilirsiniz.
Beylikova Otogarı Adresi : 26750 Beylikova/Eskişehir


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr