Yolcu Sayısı
1

Beydağ Otogarı

Beydağ Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (232)

Adres: Atatürk, Garaj Sk., 35790 Beydağ/İzmir

Beydağ Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Beydağ Otogarı Hakkında


Beydağı Otogarı, Türkiye’nin Ege Anadolu Bölgesi’nde yer alan İzmir ilinin Beydağı ilçesine karayolu üzerinden seyahat edebileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin herhangi bir noktasından İzmir - Beydağı otobüs bileti satın alarak ilçeye Beydağı Otogarı üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz. İzmir’in doğal ve tarihi güzellikleri bakımından zengin bu ilçesi, zaman içerisinde İzmir ilinin ziyaretçi sayısının giderek artış göstermesinin ardından kendi otogarına sahip olmuştur. Beydağı Otogarı şehrin ve ilçenin ziyaretçilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmek adına hizmet sunmaktadır. Şehir statüsüne yükseldikten sonra her geçen gün ziyaretçi sayısını arttıran İzmir ilinin bu özelliği nedeni ile Beydağı Otogarı’nın da trafik yükü zamana bağlı olarak artış göstermektedir. Türkiye’nin herhangi bir noktasından İzmir - Beydağı otobüs bileti satın alarak Beydağı Otogarına giriş yaptığınızda, “Kozak Yaylası, Efes Antik Kenti, Efes Meryem Ana Kilisesi, Selçuk Kalesi, İzmir Bayındır Termal Turizm Merkezi, İzmir Saat Kulesi, Foça Antik Tiyatrosu, Frigya Tepesi, Hadrian Tapınağı” gibi şehrin ve ilçenin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.
Beydağı Otogarı, kullanıcıların isteklerini en iyi şekilde hizmet vererek karşılamak adına, açık ve kapalı alanlar, otobüs bekleme peronlar, yolcu bekleme alanları, yeme - içme mekanları, hediyelik eşya dükkanları gibi bölümlerden oluşmaktadır. Beydağı Otogarı içerisinde ulusal çapta hizmet sunan firmaları görebileceğiniz gibi yerel alanda hizmet sunan otobüs firmalarını da görebilirsiniz.
Beydağı Otogarına Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?

İzmir şehir merkezinden hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini kullanarak Beydağı Otogarına ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca firmanızın servis imkanlarından da yararlanabilirsiniz.
Beydağı Otogarı Adresi : Atatürk, Garaj Sk., 35790 Beydağ/İzmir


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr