Yolcu Sayısı
1

Bekilli Otogarı

Bekilli Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (258) 791 23 10

Adres: Yeni, Garaj Sk., 20930 Bekilli/Denizli

Bekilli Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Bekilli Otogarı Hakkında


Bekili Otogarı, Türkiye’nin Ege Bölgesi’nde yer alan Denizli ilinin Bekili ilçesine karayolu üzerinden seyahat edebileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Denizli - Bekili otobüs bileti satın alarak ilçeye Bekili Otogarı üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Ege Bölgesi’nin verimli toprakları üzerinde kurulmuş olan bu ilçede temel geçim kaynaklarının başında tarım gelmektedir. İlçenin bağlı bulunduğu coğrafi bölgenin neticesinde sınırları içerisinde ılıman iklim özellikleri görülür. Bekili Otogarı şehrin ve ilçenin ziyaretçilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmek adına hizmet sunmaktadır. Şehir statüsüne yükseldikten sonra her geçen gün ziyaretçi sayısını arttıran Denizli ilinin bu özelliği nedeni ile Bekili Otogarı’nın da trafik yükü zamana bağlı olarak artış göstermektedir. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Denizli - Bekili otobüs bileti satın alarak Bekili Otogarına giriş yaptığınızda, “Pamukkale Travertenleri, Ağlayan Kaya Şelalesi, Keloğlan Mağarası, Yeşildere Şelalesi, Acıpayam Yazır Cami, Pamukkale Antik Havuz, Güney Şelalesi, Tripolis Antik Kenti, Denizli Bağbaşı Teleferiği, Karahayıt Kaplıcaları” gibi şehrin ve ilçenin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.
Bekili Otogarı, kullanıcıların isteklerini en iyi şekilde hizmet vererek karşılamak adına, açık ve kapalı alanlar, otobüs bekleme peronlar, yolcu bekleme alanları, yeme - içme mekanları, hediyelik eşya dükkanları gibi bölümlerden oluşmaktadır. Bekili Otogarı içerisinde ulusal çapta hizmet sunan firmaları görebileceğiniz gibi yerel alanda hizmet sunan otobüs firmalarını da görebilirsiniz.
Bekili Otogarına Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?

Denizli şehir merkezinden hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini kullanarak Bekili Otogarına ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca firmanızın servis imkanlarından da yararlanabilirsiniz.
Bekili Otogarı Adresi : Yeni, Garaj Sk., 20930 Bekilli/Denizli
Bekili Otogarı Telefon Numarası : 0(258) 791 2310

En Popüler Bekilli Otobüs Firmaları

Bekilli bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Bekilli otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Anadolu Ulaşım1

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr