Yolcu Sayısı
1

Bayramiç Otogarı

Bayramiç Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (286)

Adres: Camicedit Mh. 17700 Bayramiç/Çanakkale

Bayramiç Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Bayramiç Otogarı Hakkında


Bayramiç, Türkiye’nin Marmara Bölgesi’nde yer alan Çanakkaleye bağlı Bayramiç ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin pek çok noktasından Çanakkale - Bayramiç otobüs bileti satın alarak karayolu üzerinden kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Ülkemizde özellikle son yıllarda Marmara turizmi yapılan yatırımlar ile birlikte büyük ilgi görmeye başlamıştır. Gerek yurt içinden ve gerekse de yurt dışından çok sayıda ziyaretçi Marmara Bölgesi’ni ziyaret etmektedir. Marmara’nin kendine özgü kültürü ve eşsiz doğal güzelliği ile en fazla ziyaretçi çeken noktalarının başında şüphesiz Çanakkale şehri gelmektedir. Çanakkale şehrinin yıldan yıla artış gösteren ziyaretçi sayısı ile birlikte Bayramiç ilçesinin de ziyaretçi sayısı artış göstermektedir. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Çanakkale - Bayramiç otobüs bileti satın alarak Bayramiç Otogarına giriş yaptığınızda, “Mıhlı Çayı, Bozcaada Ayazma Plajı, Meryem Ana Kilisesi, Karabiga, Şahmelek Koyu, Ayazma Mesire Yeri, Yeni Zellanda Anıtı, Habbele Plajı, Şehitlik, Sulu Bahçe Koyu” gibi şehrin ve ilçenin gezilmesi gereken noktalarını keşfedebilir, Marmara mutfağının en harika yöresel lezzetlerini ustalarının ellerinden deneyimleyebilirsiniz.
Bayramiç Otogarı, kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına, açık ve kapalı alanları, otobüs bekleme peronları, yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, yeme - içme mekanları, hediyelik eşya dükkanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Bayramiç Otogarı içerisinde yalnızca Marmara Bölgesi’nde hizmet sunan yerel çaplı otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi ulusal çapta hizmet sunan otobüs firmalarını da görebilirsiniz.
Bayramiç Otogarına Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?

Bayramiç Otogarına ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini kullanabilir ya da otobüs firmanızın servis imkanlarından yararlanabilirsiniz.
Bayramiç Otogarı Adresi: Camicedit Mh. 17700 Bayramiç/Çanakkale


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr