Yolcu Sayısı
1

Bayındır Otogarı

Bayındır Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (232)

Adres: Mithatpaşa, Hükümet Önü Cd. No:9, 35840 Bayındır/İzmir

Bayındır Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Bayındır Otogarı Hakkında


Bayındır, Türkiye’nin Ege Bölgesi’nde yer alan İzmir iline bağlı Bayındır ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin pek çok noktasından İzmir - Bayındır otobüs bileti satın alarak karayolu üzerinden kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Ülkemizde özellikle son yıllarda Ege turizmi yapılan yatırımlar ile birlikte büyük ilgi görmeye başlamıştır. Gerek yurt içinden ve gerekse de yurt dışından çok sayıda ziyaretçi Ege Bölgesi’ni ziyaret etmektedir. Ege’nin kendine özgü kültürü ve eşsiz doğal güzelliği ile en fazla ziyaretçi çeken noktalarının başında şüphesiz İzmir şehri gelmektedir. İzmir şehrinin yıldan yıla artış gösteren ziyaretçi sayısı ile birlikte Bayındır ilçesinin de ziyaretçi sayısı artış göstermektedir. Türkiye’nin herhangi bir noktasından İzmir- Bayındır otobüs bileti satın alarak Bayındır Otogarına giriş yaptığınızda, “Kozak Yaylası, Efes Antik Kenti, Efes Meryem Ana Kilisesi, Selçuk Kalesi, İzmir Bayındır Termal Turizm Merkezi, İzmir Saat Kulesi, Foça Antik Tiyatrosu, Frigya Tepesi, Hadrian Tapınağı” gibi şehrin ve ilçenin gezilmesi gereken noktalarını keşfedebilir, Ege mutfağının en harika yöresel lezzetlerini ustalarının ellerinden deneyimleyebilirsiniz.
Bayındır Otogarı, kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına, açık ve kapalı alanları, otobüs bekleme peronları, yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, yeme - içme mekanları, hediyelik eşya dükkanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Bayındır Otogarı içerisinde yalnızca Ege Bölgesi’nde hizmet sunan yerel çaplı otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi ulusal çapta hizmet sunan otobüs firmalarını da görebilirsiniz.
Bayındır Otogarına Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?

Bayındır Otogarına ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini kullanabilir ya da otobüs firmanızın servis imkanlarından yararlanabilirsiniz.
Bayındır Otogarı Adresi: Mithatpaşa, Hükümet Önü Cd. No:9, 35840 Bayındır/İzmir

Popüler Bayındır Otobüs Seferleri


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr