Balya Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (0266) 
Adres: Koca Cami, Gönen Cd. No:20, 10840 Balya/Balıkesir
Balya Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Balya Otogarı

Balya Otogarı
Balya Otogarı, Türkiye’nin Marmara Bölgesi’nde yer alan Balıkesir iline bağlı Balya ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin farklı noktalarından Balıkesir - Balya otobüs bileti satın alarak karayolu üzerinden kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. İlçeye ulaşım sağladıktan sonra merkezine ve diğer noktalarına ulaşım sağlamak için otogar içerisinden hareket eden minibüs seferlerinden yararlanabilirsiniz. Balıkesir’de yer alan ilçe her geçen gün batının ilgi çekici noktalarından biri haline geliyor. Bununla birlikte her geçen Balıkesir’in ve Balya’ın yolcu sayısında artış gözlemlenmektedir. Bu durum Balya Otogarının gerekliliğini ortaya çıkarmıştır. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Balıkesir - Balya otobüs bileti satın alarak Balya Otogarına giriş yaptığınızda, “Hasanboğuldu Göleti, Paşalimanı Adası, Şeytan Sofrası, Sarımsaklı Badavut, Sarımsaklı Plajı, Sevim ve Necdet Kent Kitaplığı, Darıdere Tabiat Parkı, Antandros Antik Kenti, Ortunç Koyu, Tahtakuşlar Etnografya Müzesi” gibi şehrin ve ilçenin gezilecek noktalarını görebilirsiniz.
Balya Otogarı, kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılaması amacı ile açık ve kapalı alanları, yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, yeme - içme mekanları, hediyelik eşya dükkanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Balya Otogarı içerisinde yerel çapta, çevre il ve ilçelerde hizmet sunan küçük otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi Türkiye’nin farklı noktalarına sefer düzenleyen ulusal çapta hizmet sunan otobüs firmalarını da görebilirsiniz.
Balya Otogarına Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?

Balya ilçesinin şehir merkezine fazla uzak bir konumda bulunmamaktadır. Şehir merkezinden ya da civar ilçelerinden hareket eden minibüs seferlerini kullanarak otogara ulaşım sağlayabilir ya da otobüs firmanızın servis imkanlarından faydalanabilirsiniz.
Balya Otogarı Adresi : Koca Cami, Gönen Cd. No:20, 10840 Balya/Balıkesir