Yolcu Sayısı
1

Ayrancı Otogarı

Ayrancı Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (338)

Adres: Yeni, Atatürk Cd. No:62, 70500 Ayrancı/Karaman

Ayrancı Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Ayrancı Otogarı Hakkında


Ayrancı Otogarı, Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan Karaman iline bağlı Ayrancı ilçesine karayolu üzerinden seyahat edebileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin farklı noktalarından Karaman - Ayrancı otobüs bileti satın alarak ilçeye karayolu üzerinden kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrancı ilçesi Anadolu’nun en eski medeniyetlerinden biri olan Hitit uygarlığının merkezi olarak bilinmektedir. Bu nedenle bugün İç Anadolu Bölgesi’nin karayolu ulaşımı açısından önemli noktalarından biri olan Karaman şehri doğal güzelliklerinin yanı sıra binlerce yıllık tarihi geçmişinden miras kalan tarihi ve kültürel değerleri de bir arada görebilirsiniz. İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan diğer önemli şehirlerle komşuluk içerisinde bulunduğundan Karaman’ın dolayısı ile Ayrancı Otogarının ziyaretçi sayısı her geçen gün artış göstermektedir. Türkiye’nin herhangi noktasından Karaman - Ayrancı otobüs bileti satın alarak Ayrancı Otogarına giriş yaptığınızda, “Manazan Mağaraları, Hürrem Dayı Evi, İncesu Mağarası, Zeyve Pazarı, Mennan Kalesi, Taşkale Tahıl Ambarları, Tartan Evi, Karaman Müzesi, Meraspolis Mağarası” gibi şehrin ve ilçenin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.
Ayrancı Otogarı, Karaman’ın giderek artan yolcu trafiğinin ihtiyaçlarını karşılamak adına açık ve kapalı alanları, yolcu bekleme bölümleri, otobüs bekleme peronları, yeme - içme mekanları, hediyelik eşya dükkanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Ayrancı Otogarı içerisinde yalnızca çevre ilçeler ve illere üzerine sefer düzenleyen yerel otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi ulusal çapta hizmet sunan otobüs firmalarını da görebilirsiniz.
Ayrancı Otogarına Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?
Ayrancı Otogarına ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minibüs seferlerini kullanabileceğiniz gibi otobüs firmanızın servis imkanlarından da yararlanabilirsiniz.
Ayrancı Otogarı Adresi : Yeni, Atatürk Cd. No:62, 70500 Ayrancı/Karaman


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr