Yolcu Sayısı
1

Aybastı Otogarı

Aybastı Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Aybastı Otogarı Hakkında


Aybastı Otogarı, Türkiye’nin Karadeniz Bölgesi’nde yer alan Ordu iline bağlı Aybastı ilçesine karayolu üzerinden seyahat edebileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin pek çok noktasından Ordu - Aybastı otobüs bileti satın alarak Aybastı Otogarına karayolu üzerinden kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Aybastı, Ordu şehrinin denizden uzak iç kısımlarında kalan bir ilçesidir. Denizden uzak bir konumda yer almasına karşın ılıman iklim özelliklerini de gösteren ilçede yaylalar oldukça büyük bir alan kaplar. Özellikle son yıllarda Karadeniz turizmi gelişim göstermesi ile birlikte yemyeşil doğası ile ön plana çıkan Aybastı ilçesinin de yolcu trafiğinde bir artış göstermektedir. Aybastı Otogarı, özellikle bayram ve festivaller gibi yılın belirli dönemlerinde yolcu sayısını katlayan bir ulaşım merkezidir. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Ordu - Aybastı otobüs bileti satın alarak Aybastı Otogarına giriş yaptığınızda, “Sarmaşık Kaplıcaları, Yason Kilisesi, Perşembe Yaylası, Ordu Ulugöl, Hoynat Adası, Bolaman Kalesi, Ordu Çarşamba Yaylası, Melet Nehri, Ordu Taşbaşı Kültür Merkezi, Cotyara Bozukkale” gibi şehrin ve ilçenin gezilmesi gereken noktalarını keşfedebilirsiniz.
Aybastı Otogarı, Karadeniz’in son yıllarda artan ziyaretçi sayısına hizmet vermek amacı ile açık ve kapalı alanları, otobüs bekleme peronları, yolcu bekleme alanları, hediyelik eşya dükkanları, yeme- içme mekanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Aybastı Otogarı içerisinde yalnızca çevre il ve ilçelere hizmet sunan yerel otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi ulusal çapta hizmet sunan otobüs firmalarını da görebilirsiniz.
Aybastı Otogarına Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?

Aybastı Otogarına ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da çevre ilçelerden hareket eden minibüs seferlerini kullanabileceğiniz gibi otobüs firmanızın servis imkanlarından da yararlanabilirsiniz.
Aybastı Otogarı Adresi : Esenli, 52500 Aybastı/Ordu

En Popüler Aybastı Otobüs Firmaları

Aybastı bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Aybastı otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Özay Turizm5
Aybastı İtimat Turizm2
Metro Turizm1

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr