Yolcu Sayısı
1

Ayancık Otogarı

Ayancık Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (368)

Adres: İsmet Paşa Mahallesi, Cumhuriyet Meydanı No:8, 34040 Ayancık/Sinop

Ayancık Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Ayancık Otogarı Hakkında


Ayancık Otogarı, Türkiye’nin Karadeniz Bölgesi’nde yer alan Sinop iline bağlı Ayancık ilçesine karayolu üzerinden giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’de pek çok noktadan Sinop - Ayancık otobüs bileti satın alarak ilçeye karayolu üzerinden kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Özellikle son yıllarda yapılan tanıtım çalışmaları ile birlikte Karadeniz Bölgesi benzersiz doğal yapısı ile dikkat çekmiş ve yolcu trafiğini arttırmıştır. Bu durum doğrudan Ayancık Otogarı’nın yolcu trafiğinin de artış göstermesine neden olmuştur. Sinop binlerce yıllık tarihi geçmişi boyunca birbirinden farklı medeniyetlere ev sahipliği yapmış bir bölge olarak bugün şehir içerisinde benzersiz bir doğal çevrenin dışında tarihi ve kültürel değerleri de bir arada görebilirsiniz. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Sinop- Ayancık otobüs bileti satın alarak Ayancık Otogarına giriş yaptığınızda, “Erfelek Şelaleri, Sinop Akgöl, İnaltı Mağarası, İnceburun Feneri, Boyabat Kaya Mezarları, Sarıkum Plajı, Sinop Kalesi, Karakum Plajı, Hamsilos Koyu, Tarihi Sinop Cezaevi” gibi ilçenin ve şehrin gezilip görülmesi gereken noktalarını keşfedebilirsiniz.
Ayancık Otogarı, küçük bir alan üzerine Karadeniz Bölgesi’nde yer alan Sinop şehrinin yolcu trafiğinin ihtiyaçlarını karşılamak amcı doğrultusunda açık ve kapalı alanları, yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, yeme - içme mekanları, hediyelik eşya dükkanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Ayancık Otogarı içerisinde çoğunlukla servisler ve civar şehirlere sefer düzenleyen otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi ulusal çapta hizmet sunan otobüs firmalarını da görebilirsiniz.
Ayancık Otogarına Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?

Ayancık Otogarına ulaşım sağlamak için çevre ilçelerden ya da şehir merkezinden hareket eden minibüs seferlerini kullanabileceğiniz gibi otobüs firmanızın servis imkanlarından da faydalanabilirsiniz.
Ayancık Otogarı Adresi : İsmet Paşa Mahallesi, Cumhuriyet Meydanı No:8, 34040 Ayancık/Sinop

En Popüler Ayancık Otobüs Firmaları

Ayancık bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Ayancık otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Türkay Turizm2

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr