Yolcu Sayısı
1

Ataşehir Otogarı

Ataşehir Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Ataşehir Otogarı Hakkında


Ataşehir (Dullu) Otogarı, Türkiye’nin İstanbul şehrinde Anadolu Yakası’nda yolcuların bölgeye ulaşmasına olanak sağlayan ulaşım merkezidir. Türkiye’nin hemen hemen her noktasında İstanbul - Anadolu Yakası otobüs bileti satın alarak bölgeye karayolu üzerinden kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. İstanbul iki kıtayı bağlayan bir köprü olma özelliği ile gösteren dünyanın en önemli şehirlerinden biri. Geçmişten günümüze bu denli büyük bir metropol olması şehrin her dönem nüfusunun oldukça fazla olmasına neden olmuş. Günümüzde İstanbul, Türkiye’nin en büyük metropolü konumundadır. Ülkenin en büyük nüfusuna sahip şehri olarak her zaman ziyaretçi sayısı en fazla olan yer konumunda bulunmaktadır. Bu durum Ataşehir (Dudullu) Otogarının sürekli olarak yoğun hizmet vermesine neden olmaktadır. Türkiye’nin herhangi bir noktasından İstanbul - Ataşehir (Dullu) otobüs bileti satın alarak Ataşehir Otogarına giriş yaptığınızda, “Ayasofya, Topkapı Sarayı, Beylerbeyi, Dolmabahçe, Yerebatan Sarnıcı, Kapalı Çarşı, Mısır Çarşısı, Yıldız Sarayı, Galata Kulesi, Kız Kulesi, Rumeli Hisarı, Sultanahmet Cami, Süleymaniye, İstanbul Arkeoloji Müzesi, İstiklal Caddesi” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını keşfedebilirsiniz.
Ataşehir Dudullu Otogarı, Türkiye’nin pek çok açıdan en gelişmiş ili kabul edilen İstanbul’un yolcularının ihtiyaçlarını karşılamak adına açık ve kapalı bekleme alanları, yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme alanları, hediyelik eşya dükkanları, yeme - içme alanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Ataşehir (Dudullu) Otogarı içerisinde Türkiye’nin farklı noktalarına seferler düzenleyen çok sayıda otobüs firmasını görebilirsiniz. Bu otogar üzerinden Türkiye’nin farklı noktaları üzerine sefer düzenleyen firmalar arasında, “Alanyalılar Turizm, Balıkesir Uludağ Turizm, Çanakkale Truva Turizm, Çankırı Güven Turizm, Efetur, Esadaş Turizm, Güney Lüks Adana Seyahat, İnci Turizm, Köksallar Turizm, Kütahyalılar Turizm, Lüks Aksel Seyahat, Niğde Aydoğanlar,Öz Elazığlılar Seyahat, Öz Sivas Seyahat, Özkaymak, Pamukkale Turizm, RH Turizm, Seç Turizm, Süha Turizm, Yeni Sivas Turizm” gibi otobüs firmalarını görebilirsiniz.
Ataşehir (Dudullu) Otogarına Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?

Söz konusu İstanbul gibi bir metropol olduğu için pek çok nokta üzerinden toplu taşıma araçlarını kullanarak Ataşehir (Dudullu) Otogarına kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.
13 Ataşehir - Çakmak Mahallesi - Kadıköy
14ŞB Şahinbey - Kadıköy
256 Yeditepe Üniversitesi - Ataşehir - Taksim
Otogara en kolay şekilde ulaşım sağlayabileceğiniz toplu taşıma seçeneklerine örnek gösterilebilir.
Ataşehir Otogarı Adresi : Tem Yanyolu Üzeri Ümraniye/İstanbul

En Popüler Ataşehir Otobüs Firmaları

Ataşehir bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Ataşehir otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Malatya Beydağı Turizm1

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr