Yolcu Sayısı
1

Artova Otogarı

Artova Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (356)

Adres: İstasyon, Fuat Çağlayan Sk. No:6, 60670 Artova/Tokat

Artova Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Artova Otogarı Hakkında


Artova Otogarı, Türkiye’nin Karadeniz Bölgesi’nde yer alan Tokat iline bağlı olan Artova ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin çok sayıda yerinden Tokat - Artova otobüs bileti satın alarak karayolu üzerinden ilçeye kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. İç Anadolu Bölgesi ve Karadeniz arasında önemli geçiş noktalarından birinde bulunan şehrin bu illerde ve civar ilçelerde olan önemli noktalara komşuluğundan dolayı karayolu ulaşımı açısından kilit durumunda yer almaktadır. Artova bölgede yer alan civar ilçelere komşuluğundan dolayı karayolu ulaşımı açısından önemli bir geçiş noktası konumunda bulunmaktadır. Şehrin son dönemlerde gelişim göstermeye başlaması ile birlikte büyük şehirlerden gelen ziyaretçi sayısında da gözlü görülür bir artış meydana gelmeye başlamıştır. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Tokat - Artova otobüs bileti satın alarak Artova Otogarına giriş yaptığınızda, “Mahperi Hatun Kervansarayı, Ballıca Mağarası, Kaz Gölü, Almus Baraj Gölü, Çamiçi Yaylası, Zile Kalesi, Niksar Kalesi, Tokat Mevlevihanesi, Akbelen Yaylası” gibi şehrin ve ilçenin gezilip görülmesi gereken noktalarını görebilir Karadeniz mutfağının en harika yöresel lezzetlerini ustalarının ellerinden deneyebilirsiniz.
Artova Otogarı, Karadeniz yolcularının ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına açık ve kapalı alanlar, yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, yeme - içme mekanları, yazıhaneler gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Artova Otogarı içerisinde çoğunlukla çevre ilçe ve illere hizmet sunan bölgesel faaliyet gösteren küçük otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi geniş çaplı hizmet sunan otobüs firmalarını da görebilirsiniz.
Artova Otogarına Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?

Artova Otogarına ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minibüs seferlerini kullanabilirsiniz. Ayrıca otobüs firmanızın servis imkanlarından da yararlanabilirsiniz.
Artova Otogarı Adresi : İstasyon, Fuat Çağlayan Sk. No:6, 60670 Artova/Tokat

En Popüler Artova Otobüs Firmaları

Artova bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Artova otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Tokat Kale Seyahat1

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr