Yolcu Sayısı
1

Ardanuç Otogarı

Ardanuç Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Ardanuç Otogarı Hakkında


Ardanuç Otogarı, Türkiye’nin Karadeniz Bölgesi’nde yer alan Artvin iline bağlı Ardanuç ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin farklı noktalarından Artvin - Ardanuç otobüs bileti satın alarak ile ve ilçeye karayolu üzerinden kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Karadeniz Bölgesi heybetli dağları, yeşilin her tonunu sergileyen doğası, denizi ve gölleri tatil severlere oldukça güzel imkanlar sunan bir bölge. Şüphesiz, Karadeniz’in özelliklerini sergileyen en gözde şehirlerin başında korunmayı başarmış doğası ile Artvin geliyor. Özellikle son yıllarda Karadeniz turizminin daha gözde hale gelmesi ile birlikte Karadeniz şehirlerinin ve doğası ile Artvin’in ziyaretçi sayısı artmış durumda. Yolcu sayısında yüksek miktarda artış gözlemlenmesi neticesinde Ardanuç ilçesinin de ziyaretçi sayısı artmış durumda. Bu nedenle Ardanuç Otogarına düşen görevde artıyor. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Artvin - Ardanuç otobüs bileti satın alarak Ardanuç Otogarına giriş yaptığınızda, “Şavşat Karagöl, Borçka Karagöl, Mençuna Şelalesi, Atabarı Kayak Merkezi, Dolishane Kilisesi, Papart Vadisi, Maral Şelalesi, Macahel, Hatila Vadisi, Kafkasör Yaylası” gibi şehrin ve ilçenin gezilmesi gereken noktalarını keşfedebilirsiniz.
Ardanuç Otogarı, giderek artan ziyaretçi sayısının ihtiyaçlarını daha iyi bir şekilde karşılayabilmek adına açık ve kapalı bekleme alanları, yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, hediyelik eşya dükkanları, yeme - içme mekanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Ardanuç Otogarı içerisinde yalnızca Karadeniz Bölgesi içinde civar il ve ilçelerde hizmet sağlayan yerel otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi ulusal çapta hizmet sunan otobüs firmalarını da görebilirsiniz.
Ardanuç Otogarına Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?

Ardanuç Otogarına ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minibüs seferlerini kullanabilirsiniz. Ayrıca otobüs firmanızın servis imkanlarından da faydalanabilirsiniz.
Ardanuç Otogarı Adresi : Merkez, 08300 Ardanuç/Artvin

En Popüler Ardanuç Otobüs Firmaları

Ardanuç bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Ardanuç otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Yeşil Artvin Ekspres1

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr