Yolcu Sayısı
1

Araç Otogarı

Araç Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Araç Otogarı Hakkında


Araç Otogarı, Türkiye’nin Karadeniz Bölgesi’nde yer alan Kastamonu iline bağlı Araç ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin pek çok noktasından Kastamonu - Araç otobüs bileti satın alarak karayolu üzerinden kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Özellikle son yıllarda Karadeniz turizminin giderek daha popüler hale gelmesinden sonra Araç Otogarının yolcu trafiği de buna bağlı olarak artış göstermiştir. İlçede bağlı bulunduğu coğrafya nedeni ile Karadeniz ikliminin temel özellikleri görülür. Bu bağlı olarak yılın her mevsiminde yağışlı yapısı ile mavi ve yeşilin ahenkli şekilde buluşan doğal güzelliklerine ev sahipliği yapmaktadır. Karadeniz üzerinde sefer düzenleyen otobüs firmalarının sıklıkla uğramayı tercih ettiği noktalardan biri olarak karayolu ulaşımı açısından önemlidir. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Kastamonu - Araç otobüs bileti satın alarak Araç Otogarına giriş yaptığınızda şehrin doğal ve tarihi güzelliklerini keşfetmenin yanı sıra Karadeniz mutfağının en değerli yöresel lezzetlerini deneyimleyebilirsiniz.
Araç Otogarı, Karadeniz yolcularının ihtiyaçlarını karşılamak adına açık ve kapalı alanları, yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, hediyelik eşya dükkanları, yeme - içme mekanları, yazıhaneler gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Araç Otogarı içerisinde yalnızca Karadeniz Bölgesi’nde sefer düzenleyen yerel çaplı hizmet sunan otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi ulusal çapta sefer düzenleyen otobüs firmalarını da görebilirsiniz. Araç Otogarı üzerinden Türkiye’nin farklı noktalarına sefer düzenleyen firmalar arasında, “Karabük Doğuş, Efetur, Metro Turizm” gibi otobüs firmalarını görebilirsiniz.
Araç Otogarına Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?
Araç Otogarına ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minibüs seferlerini kullanabilirsiniz. Ayrıca otobüs firmanızın servis imkanlarından da faydalanabilirsiniz.
Araç Otogarı Adresi : 37800 Araç/Kastamonu

En Popüler Araç Otobüs Firmaları

Araç bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Araç otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Karabük Doğuş8
Metro Turizm7
Efe Tur5
Kale Seyahat4
Kanberoğlu Turizm2

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr