Yolcu Sayısı
1

Alaşehir Otogarı

Alaşehir Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (236) 653 19 47

Adres: Beşeylül Mahallesi, 45600 Alaşehir/Manisa

Alaşehir Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Alaşehir Otogarı Hakkında


Alaşehir Otogarı, Türkiye’nin Ege Bölgesi’nde yer alan Manisa iline bağlı Alaşehir ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Ülkenin pek çok farklı noktasından Manisa - Alaşehir otobüs bileti satın alarak kara yolu üzerinden kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Gediz Ovası’nın doğu kesiminde yer alan ilçe tarım üretimi açısından şehrin en verimli arazilerine sahip olmak ile birlikte aynı zamanda en önemli noktalarının da başına geliyor. Seyahatiniz sırasında yolculuğunuzu Alaşehir Otogarında sonlandırdıktan sonra otogar içerisinden hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Manisa - Alaşehir otobüs bileti satın alarak Alaşehir Otogarına giriş yaptığınızda, “Kurşunlu Kaplıcaları, Manisa Muradiye Cami, Urganlı Kaplıcaları, Sart Antik Kenti, Ağlayan Kaya, İvaz Paşa Cami, Spil Dağı Milli Parkı, Bintepe Tümülüsleri, Divlit Yanardağı, Kuladokya Kula Peri Bacaları” gibi şehrin ve ilçenin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.
Alaşehir Otogarı, tarihi ve kültürel değerlerinin yanı sıra doğal güzellikleri ile de dikkat çeken Şehri Manisa’nın yolcu trafiğinin ihtiyaçlarını karşılamak adına açık ve kapalı kullanım alanları, otobüs bekleme peronları, yolcu bekleme alanları, yeme - içme mekanları, yazıhaneler, hediyelik eşya dükkanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Alaşehir Otogarı üzerinden Türkiye’nin farklı noktalarına sefer düzenleyen firmalar arasında “Alaşehir Sarıkız Turizm” gibi otobüs firmalarını görebilirsiniz. Alaşehir Otogarı üzerinden, “Ödemiş Otogarı, Denizli Otogarı, Salihli Otogarı, Selendi Otogarı, Aydın Otogarı, Simav Otogarı” gibi yakında yer alan ulaşım merkezlerine kara yolu üzerinden kolayca seyahat edebilirsiniz.
Alaşehir Otogarına Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?
Alaşehir Otogarı, Manisa şehir merkezine yaklaşık 118 km mesafede yer almaktadır. Özel aracınız ve taksi gibi seçeneklerle ulaşım sağlayabileceğiniz gibi şehir merkezinden ve çevre ilçelerden hareket eden minibüs seferlerini de kullanabilirsiniz. Ayrıca Alaşehir Otogarına ulaşım sağlamak için otobüs firmanızın servis imkanlarından da yararlanabilirsiniz.
Alaşehir Otogarı Adresi : Beşeylül Mahallesi, 45600 Alaşehir/Manisa
Alaşehir Otogarı Telefon Numarası :0 236 653 1947

En Popüler Alaşehir Otobüs Firmaları

Alaşehir bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Alaşehir otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Alaşehir Sarıkız Turizm13
Pamukkale Turizm11
Ege Seyahat2
Villa Seyahat2

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr