Yolcu Sayısı
1

Alaçatı Otogarı

Alaçatı Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (232) 716 82 99

Adres: Alaçatı, 2070. Sk., 35930 Çeşme/İzmir

Alaçatı Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Alaçatı Otogarı Hakkında

Alaçatı Otogarı, Türkiye’nin İzmir iline bağlı ve turizm açısından son derece önemli noktalarından Alaçatı beldesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Alaçatı Otogarı, özellikle yaz aylarında serinlemek isteyen ziyaretçileri serin denizleri ile ağırlayan bir yandan da sörf gibi sporlara ilgi duyanlar için olanak sağlayan beldeye karayolu üzerinden beldeye ulaşım sağlar. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Alaçatı otobüs bileti satın alarak Alaçatı Otogarına giriş yaptığınızda, “Alaçatı Yel Değirmeni, Alaçatı evleri, Kemalpaşa Caddesi, Alaçatı Sokakları, Alaçatı Port, Pazaryeri Camii, Hacı Memiş Sokağı, Dutlu Kahve, Alaçatı Pazarı, Alaçatı Meydanı, Aya Yorgi Koyu, İmren Pastanesi” gibi beldenin gezilecek noktalarını görebilirsiniz.

Alaçatı Otogarı, İzmir’e yaklaşık 70 km mesafede ve gene son yıllarda turizmin en önemli merkezlerinden biri haline gelen Çeşme’ye yalnızca 7 km’lik bir mesafede yer almaktadır. Son yıllarda giderek önemini arttırmaya başlayan Alaçatı, Türkiye’nin olduğu kadar dünyanın da önemli turizm noktalarından biri olmuştur ve bu nedenle hatırı sayılır bir trafik yüküne sahiptir. İzmir’e giden otobüsler Alaçatı’dan ve Çeşme’den geçiş yapmaktadır. Bu otobüslerle seyahat ederek Alaçatı Otogarına ulaşım sağlayabilirsiniz. Alaçatı Otogarı, otobüs peronları, kullanıcı ihtiyaç alanları, hediyelik eşya dükkanları gibi bölümlerden oluşmaktadır. Alaçatı Otogarı içerisinde ülkenin farklı noktalarına çeşitli sayılarda seferler düzenleyen otobüs firmalarını görebilirsiniz.

Alaçatı Otogarından Hangi Otobüs Firmaları Hareket Ediyor?

Alaçatı Otogarı üzerinden Türkiye’nin farklı noktalarına sefer düzenleyen firmalar arasında, “Kamil Koç, Metro, Pamukkale, Ulusoy, Varan, Çeşme Seyahat, Anadolu Ulaşım” gibi firmalar yer almaktadır.

Alaçatı Otogarına Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?

Çeşme bölgesine giden otobüsleri kullanarak İzmir üzerinden Alaçatı’ya ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca İzmir merkezinden hareket eden minübüsleri de kullanabilirsiniz. Bunların yanı sıra firmaların servis imkanlarından da yararlanabilirsiniz.

(232) 716 8299

En Popüler Alaçatı Otobüs Firmaları

Alaçatı bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Alaçatı otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Pamukkale Turizm3
Metro Turizm2

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr