Yolcu Sayısı
1

Akçakoca Otogarı

Akçakoca Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (380) -

Adres: Ayazlı Mahallesi, Nilüfer Sokak, 81650 Akçakoca/Düzce

Akçakoca Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Akçakoca Otogarı Hakkında


Akçakoca Otogarı, Türkiye’nin Karadeniz Bölgesinde yer alan Düzce iline bağlı ilçelerden biri olan Akçakoca’ya giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin pek çok yerinden Düzce - Akçakoca otobüs bileti satın alarak karayolu üzerinden ilçeye kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Akçakoca özellikle 1950’li yıllardan sonra sahip olduğu eşsiz doğal güzellikleri ile ön plana çıkan ve bu nedenle de her geçen gün ziyaretçi sayısını arttıran bir belde haline gelmiştir. Bu durum zaman içerisinde bu küçük ilçeye bir otogar gerekliliğini ortaya çıkarmış ve yapılan planlama çalışmaları sonucunda bugün sahip olduğu Akçakoca Otogarı yapılmıştır. Karadeniz turizmin son yıllarda artış göstermesi ile birlikte ilçenin de bilinirliği artmış ve ziyaretçi sayısı buna bağlı olarak zamanla artış göstermiştir. Akçakoca Otogarı, Karadeniz yolcularının ihtiyaçlarını karşılamak adına açık ve kapalı alanlar, kullanıcı bekleme alanları, otobüs bekleme alanları, yeme - içme mekanları, hediyelik eşya dükkanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Akçakoca Otogarı içerisinde genellikle yerel çapta hizmet sunan otobüs firmaları ve servisler bulunduğu gibi aynı zamanda ulusal çapta hizmet otobüs firmaları da yer almaktadır. Akçakoca Otogarı üzerinden Türkiye’nin farklı noktalarına sefer düzenleyen firmalar arasında, “Efetur, Metro Turizm, Pamukkale Turizm” gibi otobüs firmalarını görebilirsiniz.
Akçakoca Otogarı üzerinden kolaylıkla ulaşım sağlayabileceğiniz çevredeki otogarlar arasında, “Düzce Otogarı, Devrek Otogarı, Kandıra Otogarı, Bolu Otogarı, Mengen Otogarı, Sapanca Otogarı, Kozlu Otogarı, Mengen Otogarı, Sapanca Otogarı, Çaycuma Otogarı” gibi ulaşım merkezlerini görebilirsiniz.
Akçakoca Otogarına Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?
Düzce şehir merkezine 39 km mesafede bulunan Akçakoca Otogarına ulaşım sağlamak oldukça kolaydır. Kendi aracınızla kolayca ulaşım sağlayabileceğiniz gibi şehir merkezinden ilçeye hareket eden minibüs ile de yaklaşık 15 dakikalık bir yolculuk sonunda ulaşım sağlayabilirsiniz.
Akçakoca Otogarı Adresi : Ayazlı Mahallesi, Nilüfer Sokak, 81650 Akçakoca/Düzce
Akçakoca Otogarı Telefon Numarası : 0 (380) -

En Popüler Akçakoca Otobüs Firmaları

Akçakoca bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Akçakoca otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Düzce Güven27
As turizm6
Metro Turizm4
Pamukkale Turizm4
Kale Seyahat3

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr