Yolcu Sayısı
1

Ahlat Otogarı

Ahlat Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (434)

Adres: Selçuklu, Otogar Karşısı Sk. Ahlat Otogarı No:2, 13400 Ahlat/Bitlis

Ahlat Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Ahlat Otogarı Hakkında


Ahlat Otogarı, Türkiye’nin Doğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan Bitlis ilinin Ahlat ilçesine kara yolu üzerinden seyahat edebileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Bitlis - Ahlat otobüs bileti satın alarak ilçeye Ahlat Otogarı üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Van Gölü’nün kuzeybatısında yer alan 22.000 kişilik bir ilçe olan Ahlat, zaman içerisinde Bitlis ilinin ziyaretçi sayısının giderek artış göstermesinin ardından kendi otogarına sahip olmuştur. Ahlat Otogarı şehrin ve ilçenin ziyaretçilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmek adına hizmet sunmaktadır. Şehir statüsüne yükseldikten sonra her geçen ziyaretçi sayısını arttıran Bitlis ilinin bu özelliği nedeni ile Ahlat Otogarı’nın da trafik yükü zamana bağlı olarak artış göstermektedir. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Bitlis - Ahlat otobüs bileti satın alarak Ahlat Otogarına giriş yaptığınızda, “Süphan Dağı, Bitlis Kalesi, Nemrut Krater Gölü, Ahlat Müzesi, Tarihi Hizan Cami, Bitlis Ulu Cami, Emir Ali Kümbeti, El Aman Hanı, Rahva Kervansarayı, Şerefiye Camisi ve Külliyesi” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.
Ahlat Otogarı, kullanıcıların isteklerini en iyi şekilde hizmet vererek karşılamak adına, açık ve kapalı alanlar, otobüs bekleme peronlar, yolcu bekleme alanları, yeme - içme mekanları, hediyelik eşya dükkanları gibi bölümlerden oluşmaktadır. Ahlat Otogarı üzerinden Türkiye’nin farklı noktalarına sefer düzenleyen firmalar arasında, “Öz Erciş Seyahat, Metro Turizm, Has Diyarbakır Seyahat, Özlem Batman Seyahat” otobüs firmalarını görebilirsiniz. Ahlat Otogarı içerisinde ulusal çapta hizmet sunan firmaları görebileceğiniz gibi yerel alanda hizmet sunan otobüs firmalarını da görebilirsiniz.
Ahlat Otogarı Üzerinden Yapılan Otobüs Seferleri
Ahlat Otogarı içerisinden Türkiye’nin farklı noktalarına düzenlenen seferler arasında:
Ahlat - Mersin
Ahlat - Erzurum
Ahlat - Malatya
Ahlat - Ankara
Ahlat - İzmir
Ahlat - Elazığ
Ahlat - Diyarbakır
Ahlat - İstanbul
Ahlat - Batman
Gibi otobüs seferlerini görebilirsiniz.
Ahlat Otogarına Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?
Bitlis şehir merkezinden hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini kullanarak Ahlat Otogarına ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca firmanızın servis imkanlarından da yararlanabilirsiniz.
Ahlat Otogarı Adresi :

En Popüler Ahlat Otobüs Firmaları

Ahlat bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Ahlat otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Yeni Diyarbakır Seyahat4
Yeni Erciş İtimat 3
Bitlis Taç2
Öz Diyarbakır Seyahat2
Lüks Yeşil Erçiş Seyahat2

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr