Yolcu Sayısı
1

St.Pölten (Avusturya) otobüs bileti

St.Pölten (Avusturya) Otobüs Bileti

St.Pölten (Avusturya) otobüs biletleri


St. Paul Meydanı ve St. Paul Katedrali olarak da bilinen St. Pöven, Avusturya'da bulunan bir şehirdir. Eyalet başkenti ve Avusturya'nın Burgenland eyaletinin merkezidir. St.Pöven, herhangi bir Pazar günü kiliselerinde ayinlere katılan yaklaşık 250.000 kişi ile Avrupa'daki Katolik Kilisesi için önemli bir merkezdir.
St. Pöven’in katedralinin bulunduğu meydan, yıllardır turistik bir cazibe merkezi olmuştur. Barok katedral, meydandaki diğer tüm binaların üzerinde etkileyici bir şekilde yükselir ve ziyaretçilere bu Avusturya şehrinin ana cazibe merkezi hakkında heybetli bir ilk izlenim verir. St.Pöven, katedralinin yanı sıra ziyaretçilerine sunabileceği başka kilise ve müzelere de sahiptir. Türkiye, üzerinden farklı otobüs firmalarının düzenlemiş olduğu otobüs seferlerini kullanarak Avusturya – St. Pölten kentine seyahat etmek mümkün. St. Pölten otobüs bileti fiyatları, tarih, koltuk sayısı, otobüs firması vb. farklı durumlar için değişiklik göstermektedir. Ülkemizin her köşesinden en uygun St. Pölten otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden çevrimiçi olarak satın alabilirsiniz.
St. Pölten (Avusturya) Tarihi ve Gezilecek Mekanları
Josephinestraße Neue Kirche'yi (Josephine's Street New Church) ziyaret etmekle ilgileniyorsanız, St.Pöven gibi bir Avusturya şehrine uçmak mantıklıdır. Bu barok kilise, 1763 yılında Avusturya-Macaristan'da sanat ve mimariyi teşvik etme çabalarının bir parçası olarak Joseph II de Mailly de Nangis, Duke de Villeroi tarafından kuruldu. İnşaatı, savaş veya kaynak sıkıntısı nedeniyle birkaç kez kesintiye uğradı, ancak sonunda ancak 73 yıl sonra tamamlandı.
O zaman için bir rekor! Bugün, bu kilise, kurucularının azmi için bir vasiyet olarak duruyor. Dünyanın her yerinde dini özgürlüğün tehlikede olduğu Aydınlanma Çağı döneminde birçok insana ilham veren bir inanç resmi. Bu barok kilisenin içini gezmek başlı başına oldukça etkileyici olsa da, özellikle geceleri mum ışığında aydınlatıldığında, pencerelerinin dışından ne kadar etkileyici göründüğünün yanına bile yaklaşamıyor! Türkiye, üzerinden farklı otobüs firmalarının düzenlemiş olduğu otobüs seferlerini kullanarak Avusturya – St. Pölten kentine seyahat etmek mümkün. St. Pölten otobüs bileti fiyatları, tarih, koltuk sayısı, otobüs firması vb. farklı durumlar için değişiklik göstermektedir. Ülkemizin her köşesinden en uygun St. Pölten otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden çevrimiçi olarak satın alabilirsiniz.
St. Pölten (Avusturya) Kiliseleri Dekorasyonları
İç dekorasyonlar o kadar ayrıntılı ve renkli ki, zengin patronların spor salonları veya yoga stüdyoları yerine kullanımları için lüks kiliseler yaptırdığı zaman içinde başka bir çağa taşındığınız hissini veriyorlar! Koro Galerisi, ünlü şan ustası Andreas Rieger von Rochemontier'in yönetiminde herhangi bir zamanda birlikte performans sergileyen 100'den fazla şarkıcıyla Avusturya'nın en büyük korolarından birine ev sahipliği yapıyor.
Ziyaretçiler, Josephinestraße Neue Kirche'ye gitmeden önce buradaki bazı çarpıcı koro performanslarına hayran kalacaklar! Dar Franz Josef Straße (Franz Joseph Yolu), St.Pöven ile bağlantılı bir başka caddedir ve o zamandan beri Avrupa'yı dolaşan turistler arasında popüler hale gelmiştir. Türkiye, üzerinden farklı otobüs firmalarının düzenlemiş olduğu otobüs seferlerini kullanarak Avusturya – St. Pölten kentine seyahat etmek mümkün. St. Pölten otobüs bileti fiyatları, tarih, koltuk sayısı, otobüs firması vb. farklı durumlar için değişiklik göstermektedir. Ülkemizin her köşesinden en uygun St. Pölten otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden çevrimiçi olarak satın alabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr