Yolcu Sayısı
1

Omurtak (Bulgaristan) otobüs bileti

En popüler Omurtak (Bulgaristan) otobüs rotaları

Omurtak (Bulgaristan) otobüs bileti fiyatları, Omurtak (Bulgaristan) otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve Omurtak (Bulgaristan) otogarları NeredenNereye.com'da!
Rota adıOrtalama fiyatıGünlük sefer sayısı
ÇorluOmurtak (Bulgaristan)120 TL2
İstanbulOmurtak (Bulgaristan)125 TL2
EdirneOmurtak (Bulgaristan)65 TL1
BayrampaşaOmurtak (Bulgaristan)1000 TL1

Omurtak (Bulgaristan) otobüs biletleriOmurtag (Osmanpazarı), Bulgaristan’ın bir şehri olarak bilinmektedir. Türkiye üzerinden Omurtag otobüs bileti satın alarak ulaşım sağlamak mümkün. Türkiye’den Omurtag otobüs bileti satın alarak seyahat ettiğinizde yolculuğunuz Omurtag ulaşım merkezinde son bulur. Omurtag ulaşım merkezi üzerinden dilerseniz şehrin farklı bölgelerine ya da ülkenin farklı şehirlerine karayolu üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz. NeredenNereye.com yılların getirdiği tecrübe ile birlikte en uygun Omurtag otobüs biletlerini online olarak satışa sunar.

Osmanpazarı (Bulgarca: Omurtag), Bulgaristan'ın Eski Cuma ilinde bulunan bir şehir ve belediyedir. Şehir, Balkan Dağları'nın kuzeyinde yer almaktadır. Yüzölçümü 400.83 km² olan şehrin nüfusu 2015 yılı itibariyle 24,879'dur.

Bulgaristan’da her mevsim yapılacak bir aktivite bulmak mümkün. Kayak sezonunu Bulgaristan’da geçirmeyi düşünüyorsanız aralık-mart arası dönemi tercih edebilirsiniz. Ülkenin en meşhur kayak merkezi Bansko dışında Rodop, Rila ve Pirin dağları da kayak turizmi için oldukça popüler rotalar. Yaz aylarında Bulgaristan’a gidecekseniz eğer deniz, kum, güneş üçlüsünün tadını çıkarabileceğiniz sayısız plajın olduğunu söyleyebiliriz. Buna ek olarak, Rila Manastırı, Aleksandar Nevski Katedraal, Tsarevets, Filibe Antik Roma Tiyatrosu, Asen Kalesi gibi tarihi yerleri ve Devetashka Mağarası, Orta Balkan Milli Parkı, Prohodna vb. doğal alanları da gezilecek yerler listenize mutlaka dahil edin. Bulgaristan’ı ziyaret etmeyi düşünenlerin ulaşım için üç seçeneği bulunuyor. Hava yolu ile gitmeyi düşünenler İstanbul’dan aktarmasız olarak yapılan uçuşları tercih edebilirler. Sofya Havalimanına yapılan seferler yaklaşık 1,5 saat sürüyor. Ulaşımınızı deniz yolu ile sağlamayı düşünüyorsanız şayet Kıyı köy ve İğneada’dan Omurtag ve Varna’ya gidebilirsiniz.

Bulgaristan, kendine özgü iklimi ve kendine özgü doğal güzellikleri nedeni ile dünyanın farklı noktalarından gelen ziyaretçilere kapılarını açan bir ülke konumundadır. Avrupa’nın bu sevimli ülkesinin doğal yapılanmasından nasibi alan şehirlerinin başında da Omurtag gelir. Omurtag, Avrupa’nın kentleşen yapılanmasının yanında az nüfusu ile doğal güzelliğini korumayı başaran nadir noktalardan bir tanesidir. Bu nedenle Avrupa’nın gelişmiş kentlerinden doğa içerisinde huzurlu bir kaçamak yapmak isteyen çok sayıda ziyaretçi bölgeye akın etmektedir. Ülkemize son derece yakın konumda bulunan, Omurtag kentine karayolu üzerinden ulaşım sağlamak mümkündür. Türkiye’den NeredenNereye.com aracılığı ile Omurtag otobüs bileti satın alarak şehre kolaylıkla yolculuk yapabilirsiniz.

Omurtag, adeta küçük bir Türkiye yansıması olarak değerlendirebilir. Özellikle Osmanlı döneminin bu topraklarda hakim olduğu dönemde burada yaşayan Türkler şehre çok sayıda eser bırakmıştır. Bu nedenle bu küçük şehre seyahat gerçekleştiren vatandaşlarımız kendilerini çok tanıdıkları bir kültürün içerisinde bulur. Şehrin farklı noktasında konumlanmış olan mimari ve tarihi eserler de bu durumun oldukça başarılı şekilde yansıtır.

Omurtag, Avrupa’nın küçük bir doğa harikası olarak değerlendirebilir. Öyle ki, modern dünya içerisinde doğal yapılanmasını koruyan bu şehir görülmeye değer noktalardan biridir. Ayrıca Türk ve Bulgar kültürünün kaynaştığı bir şehir olarak ziyaretçilerine farklı bir kültürel mozaik sunar. NeredenNereye.com üzerinden en uygun fiyatlı Omurtag otobüs biletlerini satın alarak bu Türk dostu şehri en kısa zamanda ziyaret edebilirsiniz.

Omurtag otobüs bileti fiyatları elbette bileti satın alacağınız tarih, seyahat edeceğiniz otobüs firması gibi etkenlere göre değişiyor. Bu nedenle Omurtag otobüs bileti için sabit bir fiyat belirtmek mümkün değil. Ancak en kısa zaman içerisinde, konforlu bir yolculukla Omurtag şehrine seyahat etmek istiyorsanız sektöründe 20 yılı aşkın bir deneyimle yolcuların yanında olan NeredenNereye.com üzerinden en uygun Omurtag otobüs biletlerini online olarak satın alabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr