Yolcu Sayısı
1

Lörrach (Almanya) otobüs bileti

Lörrach (Almanya) Otobüs Bileti

Lörrach (Almanya) otobüs biletleri


Lörrach, Almanya'nın Kara Orman bölgesinde küçük bir kasabadır. Lörrach'ta mükemmel otomobillerin üretildiği yoğun bir şehir bulacaksınız. Şehir ayrıca birkaç güzel kiliseye ve kaleye ev sahipliği yapmaktadır. Lörrach'ın doğası nefes kesicidir ve yürüyüş ve kayak bölgedeki popüler aktivitelerdir. Ek olarak, çevredeki ormanlar kamp yapmak ve kuş gözlemciliği için mükemmel bir yer sağlar. Türkiye, üzerinden farklı otobüs firmalarının düzenlemiş olduğu otobüs seferlerini kullanarak Almanya - Lörrach kentine seyahat etmek mümkün. Lörrach otobüs bileti fiyatları, tarih, koltuk sayısı, otobüs firması vb. farklı durumlar için değişiklik göstermektedir. Ülkemizin her köşesinden en uygun Lörrach otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden çevrimiçi olarak satın alabilirsiniz.
Lörrach, BMW otomobillerinin üretildiği BMW fabrikasına ev sahipliği yapmaktadır. BMW fabrikası 1910'dan beri otomobil üretiyor; şu anda burada yılda 120'den fazla BMW otomobil modeli üretilmektedir. BMW fabrikasının benzersiz mimarisi nefes kesici; Adolf von Gügel'den eğitim almış bir Alman mimar olan Paul Friedrich Walter tarafından tasarlandı.
Fabrikanın dış cephesi, kırmızı pişmiş toprak vurgulu granitten yapılmıştır ve sekoya ağaçlarına benzer sıcak bir görünüm yaratır. İçeride, motor blokları veya şanzımanlar gibi çeşitli otomobil parçaları üreten makinelerin yanı sıra araştırma ve geliştirme laboratuvarları göreceksiniz.
Lörrach (Almanya) Şehir Merkezi Gezilecek Yerler
Lörrach, Arnavut kaldırımlı sokaklar ve orta çağdan kalma eski binalarla dolu tarihi bir şehir merkezine sahiptir. Çok pitoresk bir eski şehir atmosferinde duran farklı yüzyıllardan birkaç kilise var. Ziyaretçiler, çevredeki kırsal alanın muhteşem manzarasını görmek için kale kalıntılarından birinin tepesine tırmanabilir.
Fotoğrafçılar için popüler bir durak olan, gezerken su çarklarının dönüşünü dinleyebileceğiniz eski bir su değirmeninde de yürüyebilirsiniz. Kışın sıcak günlerde, ziyaretçiler işten eve dönerken açık hava kafelerinde latte yudumlarken şehirde dolaşmanın keyfini çıkarırlar. Türkiye, üzerinden farklı otobüs firmalarının düzenlemiş olduğu otobüs seferlerini kullanarak Almanya - Lörrach kentine seyahat etmek mümkün. Lörrach otobüs bileti fiyatları, tarih, koltuk sayısı, otobüs firması vb. farklı durumlar için değişiklik göstermektedir. Ülkemizin her köşesinden en uygun Lörrach otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden çevrimiçi olarak satın alabilirsiniz.
Lörrach (Almanya) Doğal Güzellikleri Nelerdir?
Çevredeki ormanlar yürüyüş yapmak, bisiklete binmek veya kayak yapmak için mükemmel bir yer sağlar; Yakınlarda birkaç yürüyüş parkurunun yanı sıra bir saatlik sürüş mesafesinde yokuş aşağı kayak merkezleri bulunmaktadır. Ormanlarda yürüyüş yapmak size Almanya'nın Kara Orman ekosisteminin bir parçası olan geyik, tilki, ağaçkakan, yaban hindisi ve yaban domuzu gibi vahşi yaşamı görme fırsatı verir.
Ayrıca Lörrach çevresinde yürüyüş veya mağaracılık (mağaracılık) için harika noktalar oluşturan birkaç mağara vardır. Kampçılar bu ormanları severler çünkü oldukça fazla mahremiyet sunarlar—başka hiçbir kampçı bu ormanda kamp yaparken huzurunuzu bozamaz! Türkiye, üzerinden farklı otobüs firmalarının düzenlemiş olduğu otobüs seferlerini kullanarak Almanya - Lörrach kentine seyahat etmek mümkün. Lörrach otobüs bileti fiyatları, tarih, koltuk sayısı, otobüs firması vb. farklı durumlar için değişiklik göstermektedir. Ülkemizin her köşesinden en uygun Lörrach otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden çevrimiçi olarak satın alabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr