Yolcu Sayısı
1

Hüyük otobüs bileti

Hüyük Otobüs Bileti

En popüler Hüyük otobüs rotaları

Hüyük otobüs bileti fiyatları, Hüyük otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve Hüyük otogarları NeredenNereye.com'da!
Rota adıOrtalama fiyatıGünlük sefer sayısı
ÇayHüyük35 TL1
EmirdağHüyük55 TL1
EskişehirHüyük65 TL1
IspartaHüyük30 TL1
İstanbul (Anadolu)Hüyük120 TL1

Hüyük otobüs biletleri

İç Anadolu bölgesinin tahıl ambarı olarak adlandırılan Konya ilimizin ne kadar önemli olduğu konusunda bilgi sahibi olmayan yoktur. Özellikle son zamanlarda gelişen teknoloji ile birlikte hız tren gibi bir çok ulaşım seçeneğinin karşımıza çıkmasından sonra ziyaretçilerin sıklılıkla ziyaret ettiği illerin başında gelen Konya ilimizin Hüyük ilçesi hakkında merak edilen soruların cevaplarını sizler için aydınlatalım.

Özellikle sizler için son derece önemli olan kaplıca yönünden çok zengin bir ilçemiz. Hüyük ilçesine ziyaret gerçekleştirdiğiniz sırada sizlerin mutlaka gitmesi gereken yerlerin başında kaplıcalar olarak dikkat çekiyor. Son derece önemli olan bu kaplıcaları sayesinde her yıl binlerce turisti bünyesinde ağırlayan Hüyük ilçesinde aynı zamanda birçok tarihi mekanda sizlerin dikkatini çekiyor. Bunların arasında Osmanlı devletinden ve Anadolu Selçuklu devletinden kalma eserlerin oldukça fazla olduğunu söylemekte yarar var.
Tarih gezintisi sırasında sizlerin karşısında çıkan bu yerleri gezerken tarihin yaşanmışlıklarını bir anda sizlerde hissedecekseniz. Bu durum karşısında özellikle sizlere ilk önerimiz Eflatun Pınarı Anıtı olarak dikkat çekiyor. Son derece etkileyici bir görüntüsü olan bu anıtın M.Ö bir tarihten kaldığı yapılan araştırmalar sonrasında ortaya çıkmıştır. İşte Hüyük ilçesinde bulunan bu anıtın halen ayakta kalması ilçenin gelişimi hakkında sizlere son derece önemli bilgileri beraberinde sunmaktadır.
Hüyük ilçesine geldiğiniz zaman sizlere ilk tavsiyemiz orada buluna yöresel yemeklerde mutlaka tat almalısınız. Hüyük otobüs bileti alarak bu güzel ilçeyi daha yakından satnıyabilirsiniz.

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr