Geyikli Otobüs Bileti

Geyikli Otobüs Bileti

Geyikli Otobüs Biletleri

Ege bölgesinin en güzel yerlerinden olan Geyikli hakkında açıklamalar yapmaya başlayalım. Belki de çoğumuzun bundan 5 yıl önce bilmediğimiz bir yer olan Geyikli son zamanlarda özellikle yerli turistlerin dikkatini çekme başarısı göstertiyor. Bunun en büyük nedeni ise ünlü komedyen Ata Demirer’in Eyvah Eyvah 2 filminin çekimlerini bu ilçede yapmasından dolayı. Yapılan bu çekimlerden sonra ilçenin adının duyulması yöre halkı için oldukça önemli oldu.


Çanakkale ilçesine gelen ziyaretçilerin filmden önce pek uğramadıkları bu yer artık diğer ilçeler kadar dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Bunun nedeni ise filmde son derece şirin bir kasaba olduğunun görülmesinden dolayı. Tarih olarak önemli kalıntıların bulunmadığı bu ilçe doğal güzellikleri ile dikkatleri üzerine çekme başarısı göstermiştir. Son derece güzel bir sahil kasabası olan bu ilçede özellikle güneşin doğuşuna yakın en önemli tepesinde ziyaretçilerin akını başlamaktadır. Ziyaretçilerin doğal güzellikleri sonradan keşfetmesinden sonra ilçede birçok düzenleme yapılmıştır. 

Sahil kenarında bulunan kafeteryaların ve hediyelik eşya satan yerlerin oldukça fazla olması ziyaretçilerin en uğrak noktaları olarak dikkat çekiyor. Geyikli otobüs bileti için Neredennereye.com!
Geyikli - 5 Günlük Hava Tahmini
23 Eyl Pazar
açık
26 °C
açık
24 Eyl Pazartesi
açık
19,8 °C
açık
25 Eyl Salı
açık
22,6 °C
açık
26 Eyl Çarşamba
hafif yağmur
17,9 °C
hafif yağmur
27 Eyl Perşembe
hafif yağmur
19,2 °C
hafif yağmur