scorecardresearch

Geyikli Otobüs Bileti

Geyikli Otobüs Bileti

Geyikli Otobüs Biletleri

Ege bölgesinin en güzel yerlerinden olan Geyikli hakkında açıklamalar yapmaya başlayalım. Belki de çoğumuzun bundan 5 yıl önce bilmediğimiz bir yer olan Geyikli son zamanlarda özellikle yerli turistlerin dikkatini çekme başarısı göstertiyor. Bunun en büyük nedeni ise ünlü komedyen Ata Demirer’in Eyvah Eyvah 2 filminin çekimlerini bu ilçede yapmasından dolayı. Yapılan bu çekimlerden sonra ilçenin adının duyulması yöre halkı için oldukça önemli oldu.


Çanakkale ilçesine gelen ziyaretçilerin filmden önce pek uğramadıkları bu yer artık diğer ilçeler kadar dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Bunun nedeni ise filmde son derece şirin bir kasaba olduğunun görülmesinden dolayı. Tarih olarak önemli kalıntıların bulunmadığı bu ilçe doğal güzellikleri ile dikkatleri üzerine çekme başarısı göstermiştir. Son derece güzel bir sahil kasabası olan bu ilçede özellikle güneşin doğuşuna yakın en önemli tepesinde ziyaretçilerin akını başlamaktadır. Ziyaretçilerin doğal güzellikleri sonradan keşfetmesinden sonra ilçede birçok düzenleme yapılmıştır. 

Sahil kenarında bulunan kafeteryaların ve hediyelik eşya satan yerlerin oldukça fazla olması ziyaretçilerin en uğrak noktaları olarak dikkat çekiyor. Geyikli otobüs bileti için Neredennereye.com!
Geyikli - 5 Günlük Hava Tahmini
26 Tem Çarşamba
açık
28,9 °C
açık
27 Tem Perşembe
orta şiddetli yağmur
25,5 °C
orta şiddetli yağmur
28 Tem Cuma
açık
24,1 °C
açık
29 Tem Cumartesi
açık
27,5 °C
açık
30 Tem Pazar
açık
28,5 °C
açık